Со која мисла се будите наутро?

Член од
6 јуни 2006
Мислења
280
Поени од реакции
4
Незнам зашто во последно време станувам и веднаш мислам на колку убаво ќе ми биде кога ќе си направам најубав нес на светот и самата помисла на убаво ладно матено нес и цигарче сама ми ги отвара очите..Отидена сум малку во последно време...
 

Narkos

...::enter my mind::...
Член од
12 април 2007
Мислења
677
Поени од реакции
5
шо ќе јадам сабајлево...има ли кафе... ми оставиле ли пари?
од утре почнувам да учам, ме мрзи сеа
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.555
Поени од реакции
1.495
Имам ли цигари...лее кој ќе се симнуе сеа?!
 
Член од
11 декември 2007
Мислења
116
Поени од реакции
2
Да ти ебам глупиот телефон шо ме разбуди у најубав сон.
 

Красулка

Replay & Undo
Член од
3 јануари 2009
Мислења
1.508
Поени од реакции
1.157
Станувам со помисла лелеее ми се спиее и уште колку дена има до викенд:pos2:
И после одкако добро ќе се расонам веднаш започнувам да планирам како да си дојдам побрзо дома за да легнам да спијам пак:pipi:
 

Smile=)

културно-вулгарна
Член од
13 октомври 2008
Мислења
510
Поени од реакции
27
Прва мисла:"Нејќам у школо!!!!!!":toe:
 

Маца_мк

♫♥good girl gone bad♥♫
Член од
13 февруари 2007
Мислења
6.421
Поени од реакции
464
првата мисла е: "лее, кој ќе иде у школо, уште плус 7 часа..ај уште неколку минутки да поспијам"
 

babydol

Copy...
Член од
15 јули 2008
Мислења
1.561
Поени од реакции
92
Со мислата.....ајде сега да видиме што ке донесе денешниот ден поразлично од претходниот, или зависи ако треба да завршам некоја работа па се мислам околу тоа
 
M

MIL

Гостин
Најпрво помислувам на девојка ми дали ми титнала дали ми пишела смс значи прво зјаам у мобилен а после што обврски имам таа ден
 

kostovska

Рокенролистика :))))))
Член од
22 јануари 2009
Мислења
368
Поени од реакции
11
прво што ми паѓа коа ќе станам е да го зеам одма мобилниот што секад ми е до мене и да видам дали има нешто занимливо дур сум спиела :wink: а потоа помислувам на тоа како сум си поминала предходната вечер со мојте френдици и самата со себе си ги делам впечатоците дур си го пијам првото кафе :helou:
 
Член од
6 јануари 2008
Мислења
1.841
Поени од реакции
620
Колку е саат,кој ке се тушира,да тибам школото,кај се моите пари да ми дадат:pipi:.....тоа....:baeh:
 

iis

Mraf4i
Член од
12 септември 2007
Мислења
432
Поени од реакции
16
Леле ме мрзи да станувам ми се спие уште а колку имам за учење
 

Kajgana Shop

На врв Bottom