Со која мисла се будите наутро?

Fallen`Angel

Im Gotham's Reckoning
Член од
26 мај 2007
Мислења
5.658
Поени од реакции
75
Уште колку дена до концертот на Ајрон Мејден .. 10,9,8 ... така секој ден!
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.702
Поени од реакции
22.074
Кај се разбуди сега уште ни до пола работа не заврши (при лезетски сништа)

Ќе каснам... Мразам сабајлиња... (за време на работен ден)

1. Повелете спремно ви е се само потпишете или 2. ПМ ваша бегај бегај бегааај!!!(кога ме будат со сила и после не се сеќавам дека сум го зборел тоа).

Хехехехе ова е боље од оргазам (за време на викенд кога по навика ќе станам рано сабајле и ќе сфатам дека е викенд).
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Ооооо каква ноќ...гледаш ли...и одма типките од 69 околку мене се и денсаат :vozbud:...што помислувам? Колку обврски имам дента и дали може уште 15 минути да доспијам малку :toe:
 

~windy~

urban hippie
Член од
10 септември 2008
Мислења
774
Поени од реакции
119
Најчесто одбројувам денови до викенд и колнам јабанџиско-студентски маки стопанкини!
Во понеделник се чудам кога поминал викендот во петок се мислам кој автопат ил планина да го фанам во сабота, а веќе во сабота се прашувам кај летнала неделата мајку му! Во меѓувреме рандом мисли ми се мотаат, од какво кафе ќе мснам , кај треба да акнам дента, шо ќе јадам, дал сум завршила домашната на време, дал иам денес јога ил неам, денес требаше да се видам со Клер или утре!?!
Има и проклети денови како денес кога ќе си легнам околу 1 официјално со сите нишани, измиена, стокмена со пижами и чорапи во иста боја, и ќе се ококорам во 4 До 5.30 пцујам и колнам се живо и во 6 кога веќе ќе почнам да ги гледам сите луѓе присутни ви животецов знам дека заспивам! Е фино тоа ама во 7 ми ѕвони ѓаволскиот аларм зошто силно светнал ден и време е да ги активирам мускулите и да се затрујам со кафе и цигари!
Дем ит...живот..денови..а денови ли се денови..сите различни и со различни мисли!
 

koleee

Убер Македонче
Член од
6 јули 2008
Мислења
643
Поени од реакции
42
Фалати Господе што сум сеуште жив!!!:smir:
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
(БАП)... кој будала го ставил ѕидот тука...
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Веќе ми е сеедно.
Глупаво и ептен неблагодарно е што вака размислувам на оваа возраст, ама тоа е тоа.
 

blaster1

Искусен Кајганџија
Член од
16 декември 2008
Мислења
777
Поени од реакции
26
Леле кој ке иде сеа на школо.Ај уште 5 минути.
:vozbud:
 

m.marko21

-STR8-
Член од
16 мај 2008
Мислења
1.177
Поени од реакции
75
Ништо не мислам насабалје зошто цел сум побркан...:tapp:
 
Член од
13 јануари 2009
Мислења
1.311
Поени од реакции
749
Звони телефонот и викам:
"ај уште 5 мин. пак збони телефонот и пак ај уште 5 мин. звони пак телефонот"
Станувам
"Пи*ку матер"
"кој го измисли школото бе"
"ај коа ке дојдам од школо ке спијам 5 саати и вечер ке легнам уште од 23:00"
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
Добро утро Шмекер. Ова е уште еден ден од твојот живот каде што ќе се утепаш од шмекање. Затоа стануј и право на шмек (ама претходно оди да се измочаш)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom