Со кого ви е најслатко кафето?

Красулка

Replay & Undo
Член од
3 јануари 2009
Мислења
1.508
Поени од реакции
1.157
Кафето ми е најслатко со Степ(само ако се лиже никако да се раствара:pos2:) и секако со друштво, ама најслатко онака шербет слатко што не ти треба ни шеќер во кафето ми е со Мимулата и Катуш:back:
 
Член од
10 март 2009
Мислења
1.300
Поени од реакции
1.161
Нај убаво ми е кога го пијам сама и најубаво си го правам :pos2::pos2:
 

Afro Samurai

Nicotine Desperado
Член од
12 август 2009
Мислења
83
Поени од реакции
5
So drugar mi...pienjeto kafe nasabajle mi se najubavite,najmirnite i najtivkite 15 minuti vo denot + so licnost koja ja cenam...
 

AL.

Член од
22 јануари 2009
Мислења
12.607
Поени од реакции
5.016
Со другарите е интересно,а и сам да пиеш е убаво...:smir:
 
Член од
16 март 2009
Мислења
2.130
Поени од реакции
183
кафето ми е најслатко кога го пијам во друштво на цигарот...Добар другар е,и ми годи муабетот:wink:
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Со друштвото ... сите зберени си пиеме кафенце си муабетимe :)
 

bobi_93

Македонија
Член од
11 август 2008
Мислења
652
Поени од реакции
9
Најубаво ми е кафенцето со друштво така сите опуштени,муабетче абе мераци
 

_Vlatko_

Rossonero
Член од
2 ноември 2008
Мислења
759
Поени од реакции
45
Со друштво а и не е лошо некад сам во темница кога врне да се пие кафе...најубаво
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.264
Поени од реакции
17.947
Со друштво собрани, кафенце, муабетче, по некој трач ќе падне....абе убавини нема што.
 

#LakersMK

iChangeWorlds
Член од
31 јули 2008
Мислења
1.325
Поени од реакции
250
сам со отворен Нуендо кувајќи бит
а и со другарчиња мераци ми е :wink:
 

ИвањушкА

some-thing
Член од
17 јули 2009
Мислења
342
Поени од реакции
525
со колегите на факултет ми е најслатко, во дворче, под сенка, и муабети нормално :)
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.981
Поени од реакции
5.722
Најслатко е со три лажици шеќер, и цигари нормално.
Со друштво не.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom