Со каква WC хартија си бришете газето?

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.162
Поени од реакции
2.826
Што ве чуди купвењево тоалетна ... Гледам се испразнија рафтовите за тоалетна во КАМ, Тинекс и Рамстор...
Еден да кивнит тројца посрани се. Се посеруваат од страв мислат дека ги фатил корона вирусот...

Алтернатива за тоалетна е оловото. Весници, списанија сега човек може да се изнакупи, бидејќи никој не купува такви работи...

А сега кога ќе дојде лето може и со листови од орев, дуња, лозница, лист од зелка, марула...
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.162
Поени од реакции
2.826
Тоалетна хартија единствено нешто што не можит да преминит во дигитално.
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.415
Поени од реакции
37.625

Coca Cola

Пашламарка
Член од
4 јануари 2009
Мислења
928
Поени од реакции
1.519
Со влажни марамици не со тоалетна. Откако излегоа влажните скроз ја тргнав од употреба тоалетната.
Гарант имаш изникнато т.н. пичка на газот од таа влага и кандида.
 
Член од
14 декември 2021
Мислења
703
Поени од реакции
2.676
Гарант имаш изникнато т.н. пичка на газот од таа влага и кандида.
Имам пичка со кур, сакаш да видиш? Природно си глуп/а си или вежбаш. Се зезам на темава, да утепам досада.
 
Последно уредено:

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
3.043
Поени од реакции
11.933
Тоалетна и после со влажни. Перфекција.
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.649
Поени од реакции
20.691
Тоалет,па млаз под биде,па па тоалет.
Почисто дупе амин.

Педери стоп!

Најчесто перфекс,грдото пајче.Од помаранџу мерише на амфетамин.Приметиле ли сте?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom