Со каква WC хартија си бришете газето?

дЏанго

Gunslinger
Член од
21 август 2010
Мислења
366
Поени од реакции
791
Не користам хартија, после делото седнувам на тепих и го тријам анусот од него.
 

Shakti

The blue-lidded daughter of Sunset
Член од
6 ноември 2012
Мислења
918
Поени од реакции
3.372
Е не е исто грешка си.

Пример :

Гомна е кога ти сереш доброволно во вц од тоа што си јадела. А додека пак пролив е додека ти сереш во вц од некоја расипана храна...

Исто така да напоменам дека и проливот е многу така воден а за разлика од гомната кој се густи.

Како се има пролив се користи многу ВЦ хартија и ич не е многу економично за разлика од гомната.
Брееј, и експерти за конзистенција на гомна имало на форумов.:bravobe:
 

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326
Член од
22 јуни 2010
Мислења
3.688
Поени од реакции
5.444
Побитно ми е навлаките на шољата да ми се сомотски, отколку кој е брендот на хартијата.
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.212
Поени од реакции
16.709
Е не е исто грешка си.Како се има пролив се користи многу ВЦ хартија и ич не е многу економично за разлика од гомната.
Не, не, исто срање е тоа само агрегатната состојба е различна. Се имаш помешано ти.
 

Prince

PsyTrance, Musica Psychedelica
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.160
Поени од реакции
2.987
Ние дома ваква wc хартија користиме :cool:
Kралско семејство јбг.
Многу пари па немат како да се трошет поинаку.А ако сум надвор негде, најчесто користам ризли за бришење
 
Последно уредено:

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.657
Поени од реакции
14.519
И Штип не е тоа шо беше, разни болести ги тресат градот
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.298
Поени од реакции
5.873
Ма какво давање пари по хартии во овие кризни времиња имаат кучињава една интересна техника кога го тријат дупот по цименто епа така. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom