Состав

Член од
9 јуни 2018
Мислења
6
Поени од реакции
2
Здраво, дали има некој што знае да пишува состави ми треба за Мојата идна професија да биде за угостителството и туризмот јас пробав ама не ми иде па ако може некој да помогне фала однапред, ми треба за завршна.
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.863
Поени од реакции
6.370
Здраво, дали има некој што знае да пишува состави ми треба за Мојата идна професија да биде за угостителството и туризмот јас пробав ама не ми иде па ако може некој да помогне фала однапред, ми треба за завршна.
Прецизирај малку ако сакаш, угостителство и туризам и не е баш конкретна тема за состав, односно се две гранки за кој може одделно да се пишува.
 
Член од
9 јуни 2018
Мислења
6
Поени од реакции
2
Прецизирај малку ако сакаш, угостителство и туризам и не е баш конкретна тема за состав, односно се две гранки за кој може одделно да се пишува.
Средно завршив како келнер иако повеќе сакав кувар ама ете иначе сакам да продолжам на факултетот за угостителство и туризам во штип или скопје[DOUBLEPOST=1528504572][/DOUBLEPOST]
Прецизирај малку ако сакаш, угостителство и туризам и не е баш конкретна тема за состав, односно се две гранки за кој може одделно да се пишува.
Ама по конкретно сакам за туризмот, за патување..
 
Последно уредено:

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
Razmena moze,jas tebe sostav a ti 10 so kromid i dve skopski od 0,5l.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: MSE

Kajgana Shop

На врв Bottom