Сончев брег

Член од
21 септември 2010
Мислења
349
Поени од реакции
181
Ако не е тајна може ли да ми кажеш колку пари ти е резервацијата и за кој термин. Инаку хотелот е ногу добар.
Ne e tajna, znaci 8 avg do 22 avg (14nokevanja) dvajca vozrasni i dete 7god, ALL INCLUSIVE, vklucen parking, sopstven prevoz 1168ev. Sto znaes za hotelot, imas prestojuvano tamu, daj nekoe info poveke ako imas? Pozzz
 

Рунчев

Esi mi dobaaar
Член од
29 мај 2007
Мислења
1.262
Поени од реакции
190
Ne e tajna, znaci 8 avg do 22 avg (14nokevanja) dvajca vozrasni i dete 7god, ALL INCLUSIVE, vklucen parking, sopstven prevoz 1168ev. Sto znaes za hotelot, imas prestojuvano tamu, daj nekoe info poveke ako imas? Pozzz
Не сум бил во хотелот чисто онака ме интересираше кои се цените по хотелите, инаку во сончев брег скоро и да нема лош хотел од тие што се на главната улица, сите хотели се со прекрасни базени(на различни нивоа) со прекрасни барови покрај хотелите и скоро секоја вечер по некој дешавка во баровите.
За тој датум не знам како ќе ти се погоди морето, јас најкасно што сум бил во Бугарија е некаде до 4-5 август и морето веќе станува целото со алги, бранови (жолто и црвено знаме) за медузи јас имам само 1-2 пати сретнато.
Но кога би бил во можност да престојувам во хотел како тој и со all inclusive понуда, дали 5 пати ќе идам на плажа во тие 14 денови.
Поздрав и имај убав одмор.
 
Член од
21 септември 2010
Мислења
349
Поени од реакции
181
Не сум бил во хотелот чисто онака ме интересираше кои се цените по хотелите, инаку во сончев брег скоро и да нема лош хотел од тие што се на главната улица, сите хотели се со прекрасни базени(на различни нивоа) со прекрасни барови покрај хотелите и скоро секоја вечер по некој дешавка во баровите.
За тој датум не знам како ќе ти се погоди морето, јас најкасно што сум бил во Бугарија е некаде до 4-5 август и морето веќе станува целото со алги, бранови (жолто и црвено знаме) за медузи јас имам само 1-2 пати сретнато.
Но кога би бил во можност да престојувам во хотел како тој и со all inclusive понуда, дали 5 пати ќе идам на плажа во тие 14 денови.
Поздрав и имај убав одмор.
Fala za infoto, ne sum bil na Soncev breg voopsto, za moreto i se toa imam slusnato, nekoi vaka, nekoi onaka, zatoa bazenite se tuka da nadoplonat dokolku ima problem so moreto a blisku e i plazata, taka da site tie raboti bea zemeni vo predvid pa ke vidime,
Fala isto i tebe kade i da odis
 

Wiz

Член од
17 јуни 2008
Мислења
88
Поени од реакции
50
Ќе оди некој Сончев брег јуни-јули? :) Друштво барам... :D
 
Член од
13 септември 2010
Мислења
114
Поени од реакции
2
Какво е морето тука, чиста ли е водата?
 

Lux

Inglourious
Член од
25 октомври 2010
Мислења
1.189
Поени од реакции
888
Остајте морето бре луѓе, таму се иде за забава пиење и ебење, нема појако место на балканов од сончев брег, штета што годинава ќе сум презафатен за да појдам пак
Пичете без размислување и обавезно без девојка
 
Член од
12 мај 2014
Мислења
236
Поени од реакции
422
Остајте морето бре луѓе, таму се иде за забава пиење и ебење, нема појако место на балканов од сончев брег, штета што годинава ќе сум презафатен за да појдам пак
Пичете без размислување и обавезно без девојка
Овие места се пренадувани со пропаганда, а кога ќе отидеш на лице место ќе видиш дека нема ни приближно врска тоа што ти раскажувале т.е. се фалеле тие што биле. Обично место како и секое друго туристичко со хотели, повеќе млади и дискотеки, а тоа дека сите те чекаат со раширени нозе е само мит и илузија. Јас сум бил таму и знам што зборувам, а патем читам и сами Бугари што кажуваат дека е паднато таму доста последните години. Одамна умреа тие времиња кога во Бугарија одеа трето разредни ниски класи од Источна Европа на одмор. Таму имаш посебни холандски, посебни шведски, посебни руски дискотеки и кафичи. Никој не ти брани да влезеш секако, но сите девојки таму си се резервирани за своите повеќето. Оди на одмор да се релаксираш и одмориш и не мисли на такви работи воопшто. Тогаш се случуваат спонтани поубави работи.
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
kako se dvizat pijackite po klubovi i po marketi na soncev breg?
 
Член од
19 јуни 2014
Мислења
178
Поени од реакции
157
Trebase povece drugari da odime vo Soncev Breg a sega ostanavme samo dvajca. Dali e ok mesto i za dvajca, iako ja preferiram pogolemo drustvo?
 
Член од
16 август 2007
Мислења
1.927
Поени од реакции
1.658
kako se dvizat pijackite po klubovi i po marketi na soncev breg?
Во маркетите пиењето е поевтино за разлика од кај нас а во клубовите имаш пива од 3лева(1.5eu) па нагоре, водка од 4лева нагоре, виски од 6лева нагоре. Јадењето и пиењето е многу ефтино.
Trebase povece drugari da odime vo Soncev Breg a sega ostanavme samo dvajca. Dali e ok mesto i za dvajca, iako ja preferiram pogolemo drustvo?
Колку помалу сте толку подобро :)
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
uste edno prasanje kaj mozam da najdam ponuda vo koj turisticki agencii za 10 dena na soncev breg? i kolku se dvizet cenite
 
Член од
18 февруари 2012
Мислења
1.273
Поени од реакции
930
uste edno prasanje kaj mozam da najdam ponuda vo koj turisticki agencii za 10 dena na soncev breg? i kolku se dvizet cenite
по добро да си најдете стан во затворен комплекс, ќе биде поевтино од хотел и нема да плаќате на туристички агенции!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom