Сонови, толкување на сонови

Член од
11 октомври 2014
Мислења
1.351
Поени од реакции
1.094
Здраво
Сноши сонував како дома имало змија жолта така шарена беше и идела по мене ама јас ја затворив вратата од собата.. Што значи?
Инаку секој втор ден последниве години сонувам како сум задоцнала за на школо, како одам ниспит на школо и ништо не сум знаела, и постојано се сонувам дека сум на училиште оценките мора да ги поправам и сл.... Што значи?
змијата жолта ....Имате некоја блиска особа шо ви идат дома и ви е завидлива.
За школото....самата имаш големи очекувања.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom