Солиден телефон 17-20К ?

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
14.193
Поени од реакции
22.286
Ledikom i mobeliks ne gi smetam za firmi posto nemaat opcija za plakanje na rati a da davam 20. 000 den onaka zimi dzimi.
Автоматски споено мислење:
Не можам да се помирам со фактот дека член од 2005 има вакво размислување, пишува со латиница, и си се има самиот цитирано онака без врска.
Не можам и не можам.
 
Член од
22 април 2005
Мислења
1.324
Поени од реакции
500
Не можам да се помирам со фактот дека член од 2005 има вакво размислување, пишува со латиница, и си се има самиот цитирано онака без врска.
Не можам и не можам.
Uste nekoj vaka kvaliteten fidbek od tvoja strana? Za da znam, posto sum clen od 2005-ta i vakvi debilni komentari sum gledal postojano.
 
На врв Bottom