Соживотот во Македонија

  • Креатор на темата Macedon1um
  • Време на започнување

Диле Јоргачев

Одделение за заштита на народот
Член од
3 април 2017
Мислења
8.664
Поени од реакции
28.070
Како да се воспитува дете совен до ќотек?
Ако дете земе камен и скрши шофершајбна на некоја кола секако дека ке му залепиш шамар,али ако му падне сладолед да му пуштиш крв од нос?
 
Член од
7 февруари 2022
Мислења
25
Поени од реакции
86
Ако дете земе камен и скрши шофершајбна на некоја кола секако дека ке му залепиш шамар,али ако му падне сладолед да му пуштиш крв од нос?
На кој му кажуваш? За него и за племето негово тоа е оправдано, затоа после слушаш убиства, силувања, и слични срања од нивна страна. Децата уште од мали им се искомплексирани и под страв. Така треба, нели, да се следи педомухамеданството и да бидат силеџии уште од мали нозе. На кој му требаат вакви створења, Господе Боже?
Автоматски споено мислење:

Како да се воспитува дете совен до ќотек?
Со тебе нешто сериозно не е во ред, момче. Ама најсериозно.
 
Член од
7 февруари 2022
Мислења
25
Поени од реакции
86
Kako vi odi grupnata terapija? Mastrubirate li uste? Daj organizirajte se, da ne fatite drug k.r :pos:
Не бе Љавдрим, не мастурбираме. Само сакаме да знаете колку сме ужаснати (ние и целиот свет) од вас. Докажано со факти, настани и сведоци.
 
Член од
29 март 2024
Мислења
385
Поени од реакции
767
Kako vi odi grupnata terapija? Mastrubirate li uste? Daj organizirajte se, da ne fatite drug k.r :pos:
Си читам вести, лабаво ми е. Сами себе како се рокате.

 
Член од
26 септември 2007
Мислења
2.079
Поени од реакции
1.986
Си читам вести, лабаво ми е. Сами себе како се рокате.

Продолжи да читаш
 
Член од
29 март 2024
Мислења
385
Поени од реакции
767
Продолжувам да читам фалати. Ова гарант после клањање во џамија ги фатиле. Голема НЕПРАВДА!

Ако немаш по кого удри по мајките :D
 
Член од
26 септември 2007
Мислења
2.079
Поени од реакции
1.986
Продолжувам да читам фалати. Ова гарант после клањање во џамија ги фатиле. Голема НЕПРАВДА!

Ако немаш по кого удри по мајките :D
Kumanovo e makedonski grad, makedonski grad makedonski grad...taka peeja navivacite edno vreme ...znaci 2 sprema 1 vodite so tepanje majki.
Btw ne se tepat samo majkite, citajhttps://skopje1.mk/archives/291072
A za ovie od tetovsko, Zajko so toni proizveduva, ti se cudis za 100 grama
 

Kajgana Shop

На врв Bottom