Соживотот во Македонија

  • Креатор на темата Macedon1um
  • Време на започнување
Член од
25 март 2012
Мислења
8.131
Поени од реакции
4.430
Opss. Mislivme deka samo narkodileri sme
Се зафркавам, еве гледаш како се лепат...
Албанка е, ама албанската мафија ја лансирала таму, исто како Рита и Дуа.
Автоматски споено мислење:

I komentar ce dobijam za predhodniot post????
Ќе добијеш кога ќе ја поправиш вратата...
Автоматски споено мислење:

Пред неколку дена ја постирав неа тука, ама пак ја избришав.
Иначе името и е Erëmira Murati, тешко да се изговара на англисти па го употребува името Мира.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
7.866
Поени од реакции
18.200
Се зафркавам, еве гледаш како се лепат...
Албанка е, ама албанската мафија ја лансирала таму, исто како Рита и Дуа.
Автоматски споено мислење:


Ќе добијеш кога ќе ја поправиш вратата...
Автоматски споено мислење:

Пред неколку дена ја постирав неа тука, ама пак ја избришав.
Иначе името и е Erëmira Murati, тешко да се изговара на англисти па го употребува името Мира.
Па секако дека е тешко да се изговара. Нас како не ни е тешко ?!
Тие 2001 не потпишаа рамковен договор за културно збогатување и не им ставија на власт вакава убавица :
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
5.428
Поени од реакции
30.465
Види ги колку се бедни бе, си препишуваат успех на некоја жена од Албанија. Кога ќе разберете дека вие сте племето, дојдено од Косово со Косовската криза? Спиевте у шатори во Стенковец, и Бранко/Сдс ви даде 150.000 државјанства за да гласате на избори за нив.

Башка нормално е да кај секој народ има учени луѓе, интелектуалци, тоа го има и кај вас дојденците од Косово, само лоша работа е што тие се испод 1% додека останатите 99% вклучувајќи ве и вас @puno и @wpigeons089, сте неандерталци, племе, што се бават со криминал, шиткање бело, трговија со органи и слично. Плус на тоа додади го фактот дека сте припадници на терористичка религија која се бори токму против вакви жени како оваа што ја постиравте, доаѓаме до заклучок дека сме осудени на пропаст со вас како наши сограѓани.
 
Член од
30 јануари 2022
Мислења
25
Поени од реакции
47
Член од
14 август 2006
Мислења
42.079
Поени од реакции
74.633
Последно уредено:

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
7.866
Поени од реакции
18.200
Ама каурите намерно лошо пишуваат за нас, потпомогнати од руските и српските тајни служби.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom