Смешни/интересни фудбалски слики, стрипови и видеа

Џ

Џонтра Волта

Гостин
Како што тие ни се ситеа на нас кога не освојувавме, како што и фановите на Челзи и Арсенал им се ситат на Ливерпул. Мене не ми е јасно, зошто само фановите на Јунајтед ги спомнувате? Што освои Челзи сезонава на пример? Колку што памтам ништо. Ама пак имат право да им се ситат. Оти ќе играат ЛШ догодина? Е арно де, кој им гарантира оти ќе ја освојат. Глупо е стварно ова со фановите на Јунајтед што го спомнуваат буквално сите на форумов. Еве ти како најсвеж, затоа тебе те цитирав, иначе се обраќам на сите. Вакви ситења имало стварно секоја сезона, во секоја тема, за секое првенство. Зошто баш сезонава го спомнувате ова и зошто баш само за Јунајтед? Ама ваљда оти фановите на Јунајтед прв пат се во оваа ситуација. До сеа или тие освојувале, или биле втори од кога постои форумов, па затоа е ваљда.
Зошто завршија 7мо место со 20 бода позади Ливерпул.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Зошто завршија 7мо место со 20 бода позади Ливерпул.
А Челзи и Арсенал ја скапаа ламбата, беа пред Ливерпул, па смеат? Нема логика малце. Шо е битно дали си бил трет или 8ми кога не си земал титула. Освен што ќе играат (може само на "ќе играат" да остане) во ЛШ.

Ако гледаме така никој не смее да му се смее на Ливерпул. И никој не смееше да им се смее на Јунајтед 2010 и 2012, а сите, баш сите им се смееја. Па никој не се бунеше. Педерски е. Стварно.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.895
Поени од реакции
84.267
Како што тие ни се ситеа на нас кога не освојувавме, како што и фановите на Челзи и Арсенал им се ситат на Ливерпул. Мене не ми е јасно, зошто само фановите на Јунајтед ги спомнувате? Што освои Челзи сезонава на пример? Колку што памтам ништо. Ама пак имат право да им се ситат. Оти ќе играат ЛШ догодина? Е арно де, кој им гарантира оти ќе ја освојат. Глупо е стварно ова со фановите на Јунајтед што го спомнуваат буквално сите на форумов. Еве ти како најсвеж, затоа тебе те цитирав, иначе се обраќам на сите. Вакви ситења имало стварно секоја сезона, во секоја тема, за секое првенство. Зошто баш сезонава го спомнувате ова и зошто баш само за Јунајтед? Ама ваљда оти фановите на Јунајтед прв пат се во оваа ситуација. До сеа или тие освојувале, или биле втори од кога постои форумов, па затоа е ваљда.
Последни 10 страни:

10 поста од фанови на Јунајтед за Ливерпул

3 поста од Фанови на Челзи и Арсенал за Ливепрул


ете зошто :)
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Последни 10 страни:

10 поста од фанови на Јунајтед за Ливерпул

3 поста од Фанови на Челзи и Арсенал за Ливепрул


ете зошто :)
Само ти и Донев имате поќе од сите на Јунајтед овие две недели.. А и крај краева шо е битно кпј ја постира кога од трол фудбал се. Демек и да се јаки сликите ние мора да плачеме оти сме седми. Па ај и да им се натртиме ако не...
 

Morgan Freeman

Немодератор
Член од
23 април 2010
Мислења
2.922
Поени од реакции
4.370
Сезонава има повеќе автоголови отколку клиншитс :facepalm:
Извини вака, морав.
Пс: Ние ги имавме Браун и О’шеј, beat this! Или вашиов се брои колку и двајцата?
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Извини вака, морав.
Пс: Ние ги имавме Браун и О’шеј, beat this! Или вашиов се брои колку и двајцата?
Не бе дечко :) Шкртел е играч кој постигнал најмногу автоголови во една сезона.

Beat that :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom