Смешни/интересни фудбалски слики, стрипови и видеа

Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.598
Поени од реакции
38.750
Ти немаш ни Х од основната верзија на хуморот, да не правиме муабет за супер софистицирана верзија.
па затоа зборам, дека немам, ти си тој што има. Немој да не караш нас заради тоа, може нас тоа ни е интересно, тебе ако не ти е има копче игнор, никој не ти е крив ако не ти се свиѓа тебе тоа
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Здраво дечко, не знам дали ја знаеш темава, ама ова е тема за смешни фудбалски СЛИКИ, СТРИПОВИ И ВИДЕА.

Ова е тема за слики, не е за постови, се надевам некој модератор ќе ти пише за правилата дека не треба оф топик да се оди во темиве, си има други теми за коментирање на работи, ова е тема за слики само.

Eве во првиот пост пишува, ваљда нов си на форумов па не си проверил:
Нема проблем. Еве, ќе ја исправам својата грешка со тоа што ќе те банирам поради непочитување на правилата, при постирање на овој пост.

Фил Фоден исто пред пар години ја освои наградата.
Интересно е што од 2003 до сега само двајца од најдобрите стрелци на првенството имаат направено добра кариера - Фабрегас и Карлос Вела (што е исто малце дискутабилно)
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Нема проблем. Еве, ќе ја исправам својата грешка со тоа што ќе те банирам поради непочитување на правилата, при постирање на овој пост.
Treba i ti ban ondak da dobies
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.024
Поени од реакции
36.785
A dali i ti treba da dobies ban za ova prasanje?
Niedno pisuvanje na privatni poraki na mene, Frose, PeA ili bilo koj drug moderator nema da ti pomogne da bides odbaniran od cel forum pred Juni 2020.

Sekoe dobro i sekoe naredno citiranje kade povtorno planirash da se pravish pameten ke ti nosi novi 3 meseci na prvicniot ban.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom