Смешни/интересни фудбалски слики, стрипови и видеа

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
36.915
Поени од реакции
71.783
Ќе те банирам заради глупостиве со кои што ја контаминираш темава, жими се' :D
Здраво дечко, не знам дали ја знаеш темава, ама ова е тема за смешни фудбалски СЛИКИ, СТРИПОВИ И ВИДЕА.

Ова е тема за слики, не е за постови, се надевам некој модератор ќе ти пише за правилата дека не треба оф топик да се оди во темиве, си има други теми за коментирање на работи, ова е тема за слики само.

Eве во првиот пост пишува, ваљда нов си на форумов па не си проверил:

На повеќето вашите „смешни“ слики не им се смешни, па би било океј, темава да ја користите за истата намена, наместо да ги полните „официјалните“ теми на лигите.
Фала :)
 
На врв Bottom