Смешни имиња на фирми

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
23.143
Поени од реакции
53.475
Член од
11 октомври 2010
Мислења
5.906
Поени од реакции
18.040
Има еден бутик, спроти соборниот храм и се вика ПРЧЛА ама буквата Е им е лошо пишано и сите го читаат името ПИЧЛА :lolzz:
Во името ПРЧЛА буквата Е е лошо напишана?
Ајде лог оф време ти е да куваш неделен ручек.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
13.704
Поени од реакции
7.609
Дечки извините, ете го исправив, буквата Р треба.
Благодарам што ме опоменавте.
прчковци едни:P
 
Член од
22 јули 2011
Мислења
960
Поени од реакции
1.094
Во Куманово - фирма: погребна опрема Корона.
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.067
Поени од реакции
9.405
Имаше во Струмица едно време фризерски салон "ФАРТ".
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
2.905
Поени од реакции
2.479
Фабрика за Ќерамиди - Стојанче 2017...
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
2.905
Поени од реакции
2.479
Дисконт за алкохолни пијалоци - Цироза...

Погребално - Неповратен пат...
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
2.905
Поени од реакции
2.479
Maјстор за покриви Димче инженеринг.

Гаранција доживотна - Кај што течело при врнење пак ќе течит...

Приватна Гинеколошка ординација Абортус. - Даваме гаранција за вашето бебе до 9 месец... Ако го изгубите веднаш ви даваме друго...

Погребално претпријатие Безбедност - Ако избега сето тоа е на наша одговорност...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom