Сместување во Битола

Член од
9 септември 2021
Мислења
10
Поени од реакции
0
Здраво дечки,

Барам стан или гарсониера во Битола, во близина на горно Веро или Брусничка. Ако имате некоја информација, ве молам споделете бидејќи сакам до 20 Септември да се вселам.

Ви благодарам.
 
Член од
11 август 2017
Мислења
186
Поени од реакции
137
Здраво дечки,

Барам стан или гарсониера во Битола, во близина на горно Веро или Брусничка. Ако имате некоја информација, ве молам споделете бидејќи сакам до 20 Септември да се вселам.

Ви благодарам.
ПОБАРАЈ НА огласи, баш кај горно веро населбата има многу издавања, повеќе се за студенти...
 
Член од
9 септември 2021
Мислења
10
Поени од реакции
0
ПОБАРАЈ НА огласи, баш кај горно веро населбата има многу издавања, повеќе се за студенти...
Следам цело време на огласи но нема ништо...обично се блиску до центар.. доколку знаете некој да издава, пишете ми.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom