Слушалки (earbuds)

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.549
Поени од реакции
52.342
Реално за слушалки не вреди да дадеш више од 600 денари пошто за кратко време ќе го скинеш кабелот или изгубиш у случајов. Дома имам цела фиока со најразни слушалки.
Стварно е неверојатно и за почит како на буквално секоја тема можеш да пишеш нешто глупо :cuc:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Дечки препорачајте некои слушалки или тако звани earbuds за телефон да си слушам музиче? Гледав во анхоч и сетек но има доста избор и неможам да одберам некок
Кажи буџетот колку ти е. Earbuds имаш од 500 денари на пазар па се до 500 евра. Јас за трчање имам едни Xiaomi, одлични се, мислам дека ќе ти завршат работа https://www.smartus.mk/xiaomi-mi-true-wireless-earphones-s-redmi-airdots-s-bezzhichni-slushalki-crni-1394.html гледам моментално немаат на залиха од нив, па побарај на сајтот, може ќе најдеш нешто слично.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.698
Поени од реакции
6.619
Дај линкче за првите.
Еве им ја официјалната продавница на Али. Како што можам да видам, ги нема Li моделот, ама го има Li Pro, кои имаат уште појако адаптерче кое претвора во усб приклучок и наводно има 7.1 surround. И попустов им е одлични 75%, така да ако ти се ризикува за 1000че да ги чекаш, бујрум, па сподели какви се ако ги купиш ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom