Случајна ерекција ... што тогаш?

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
5.701
Поени од реакции
5.326
случајна ерекција муда орлови ништо страшно посебно летно време на плажа или пролетно коа ќе се затопли времето коа ќе почнат девојките да облекуваат полесна облека значи маички со цицките извадени надвор, а до тогаш си навикнал да ги гледаш со шал е тогаш се случуваат вакви работи морам да признаам:vozbud:
 

Son.Of.Macedon

Македонист
Член од
28 јули 2008
Мислења
107
Поени од реакции
1
Па машко е .. шо требе да направе кога ќе виде ТОП женска .. да фане пато накај дома.., У ВЦто да се затворе и :drk:.. природа :kesa::back::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
 

Крусер

Тотем Пума
Член од
4 јули 2008
Мислења
3.552
Поени од реакции
1.606
Под „случајна“ ерекција ја признавам само онаа утринската, која што физиолошки е објаснето дека се јавува кога мажот се буди наутро. Апсолутно секоја друга е намерна и се јавува бидејќи мажот се попалил, во поголем или помал степен.

И што тогаш? Тоа само е знак дека ви се :sekss: . Ако сте махер, најдобро би било со личноста која ви го предизвикала тоа да :hump: или, во вонредни околности, :pusk:. А ако нема таква можност, :salut: во WC или во друга просторија и :drk: .
 
Член од
4 август 2008
Мислења
49
Поени од реакции
1
сеа ерекција си е ерекција случајна намерна еби му мајката ја да сум женско ко комплимент ќе го сфатам:wink:
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Леле!
:pos:

Глеам насловот на темата и се смеам, хм кај мене ова се десило мал број на пати(три) али резилот беше(вредеше) за триесет. Едниот пат беше на кафе, другиот на час, третиот на сред бакнување. Резил. :)
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Си ја истуркал кутрата чупа дури си се бакнувал... аутоматик пушавеј систем активејтет :pos:
 

Lavanda

Модератор
Член од
18 април 2008
Мислења
676
Поени од реакции
66
Леле!
:pos:

Глеам насловот на темата и се смеам, хм кај мене ова се десило мал број на пати(три) али резилот беше(вредеше) за триесет. Едниот пат беше на кафе, другиот на час, третиот на сред бакнување. Резил. :)
Си требал бакнежот да го преместиш од горе, да ја симнеш надоле и волкот и другар му на волкот сите мерактисани...
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Си требал бакнежот да го преместиш од горе, да ја симнеш надоле и волкот и другар му на волкот сите мерактисани...
Не беше чиста пистата за полетување. (јавно место) :)



едит, бре цел форум се префрлил тука. Немојте вака, ќе му ја зеам популарноста на Паркети. едит2Тамара шо го чита сеа ова знај за шо велам(едит3: за муабетот со паркети, да не се разбереме погрешно):).
 

Zeng

Thinking inside the box
Член од
9 април 2008
Мислења
1.103
Поени од реакции
31
Темава е закон и ред, шала на страна тоа "случајна" ерекција ми се има десено едно сто пути и е прилично незгодно посебно кога нема каде да го скриеш шаторот- пример плажа, али сполај му на горниот се надевам ќе ми се дешава и натаму зашто ако не се дешава дури тогаш ќе биде страшно, ќе сакаш да го криеш ама нема да има кампер под шаторот расположен за станување.
Така да девојки бидете среќни ако на дечкото му се дига на вас, наверојатно имате на што да се дига шаторот.:helou:
 

SrRulz

Siempre Real Madrid
Член од
8 декември 2007
Мислења
4.845
Поени од реакции
221
Лол.. не памтам да ми се случувало тоа често.. се сеќавам еднаш во училиште додека бев на час.. незнам што ми стана хахаха:pos: :pos:
 

The_DaRKeR

~Мрчатор~
Член од
26 јули 2008
Мислења
110
Поени од реакции
8
Али чудна работа мене секад на физика коа седам ми се дига! Ај да кажеш професорката некоја јебозовна али таа е гроб жив седам до една бубалица одвратна али се знае петок и среда чим седнам на столот стојко цел час неможам да го спуштам чудна работа у пм:toe::toe::toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom