Случајна ерекција ... што тогаш?

SWEDEN

38ca ama nikoj ne verue
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.531
Поени од реакции
34
Situacija A: Iskacate so nekoj ili eve vi trgnal muabetot u kafic disko zanci OK tip na oko ...i sea go gledate mu se dignal ... mu se cepa tesna farmerica na vas ...sto mislite se palite , sakate sex, mislite manjak e i zasto taka mislite sto i da e ?

situacija B istoto arno ama uste ozgora nesakajki ( ve butnal li nekoj , dal ste se navednale nesakajki sto znam ) daklem go osekate negoviot ponos na vasheto telo preku farmerica , tvrd ko kamen i sto mislite togas Vi se ebe li ili mislite manjak e i zasto ?

situacija C gledate isto taka prijaten momak na plaza ili bazen pocinjate da praite muabet koga se zagleduvate u gakite negovi a ono raste li raste kao kvasec ... sto ke pomislite vi se priebnuva li ili mislite manjak e i se sramite zatvarate ochi i zasto ?

PS ne pravite muabet za menjanje gumi nego normalen opushten nekoj muabet za okolu odokolu za sex da recheme ... abe lasciven muabet koj nagovestuva nekoj sex u pozadina da ga jebem znaete valjda sto mislam be ?

PPS devojkata e ok onaka jebozovno oblecena i se gleda leva pupka sto se vika provokativna e , spremna ...ne vadete primeri demek toj ide po gradot so dignat jarbol i mu se diga na mrtvo mache ete da receme mu se sluchilo ste go vozbudile nekako... aman zaman
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Situacija A: Iskacate so nekoj ili eve vi trgnal muabetot u kafic disko zanci OK tip na oko ...i sea go gledate mu se dignal ... mu se cepa tesna farmerica na vas ...sto mislite se palite , sakate sex, mislite manjak e ?

situacija B istoto arno ama uste ozgora nesakajki ( ve butnal li nekoj , dal ste se navednale nesakajki sto znam ) daklem go osekate negoviot ponos na vasheto telo preku farmerica , tvrd ko kamen i sto mislite togas Vi se ebe li ili mislite manjak e ?

situacija C gledate isto taka prijaten momak na plaza ili bazen pocinjate da praite muabet koga se zagleduvate u gakite negovi a ono raste li raste kao kvasec ... sto ke pomislite vi se priebnuva li ili mislite manjak e i se sramite zatvarate ochi ?
Ситуација А: Ќе помислам дека е лицемерен затоа што му се дигнал додека разговара за нешто друго со мене ... едно ми збори-осмо ми мисли (претпоставка дека водиме општ разговор, нели?)? И да ми се е*е со него? Бљак.
Ситуација Б: Ако така ненадејно дознаам, ќе помислам дека е манијак кој не е*ел сто години и ќе избегам.
Ситуација В: Не се срамам, пак ќе помислам дека е манијак кој не е*ел сто години и пак ќе избегам.
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
a му се дигнал на некој од тебе???:pusk::smir:
Не, ама ако од муабет за менување гуми му се дигне на девојката со која праи муабет, мањак е.

Ако му се дигне од обична жена во костим за капење - мањак е.

Ако преку фармерки жената му го осети Милојко несакајќи - ептен мањак е.
 

Handsome

Love me or Blow me !!!!
Член од
21 јануари 2006
Мислења
852
Поени од реакции
1
Не, ама ако од муабет за менување гуми му се дигне на девојката со која праи муабет, мањак е.

Ако му се дигне од обична жена во костим за капење - мањак е.

Ако преку фармерки жената му го осети Милојко несакајќи - ептен мањак е.
абе имаше повеќе ситуации...може се наведнала близу до онаквото...или го допрела "несакајќи"...
 

SWEDEN

38ca ama nikoj ne verue
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.531
Поени од реакции
34
Abe ne rekov ja deka toj ke se trlja manjacki od nea ete se desilo se nabodnala curata na kopjeto jebem li ga kako vi docaram
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Abe ne rekov ja deka toj ke se trlja manjacki od nea ete se desilo se nabodnala curata na kopjeto jebem li ga kako vi docaram
Како што кажав, ако од нормален, најнормален муабет му се крене, мањак е. А дали ќе му го допре цурата или не е секундарно, битно тој е мањак со тапија.
 

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.661
Поени од реакции
945
Како што кажав, ако од нормален, најнормален муабет му се крене, мањак е. А дали ќе му го допре цурата или не е секундарно, битно тој е мањак со тапија.
А чекај тебе тоа ти се нема десено да ти се дигне додека разговараш со некоја типка седнати негде и сеа се мачиш да го прикриеш тоа,или пак кога ќе видиш некоја по пат?
Дај не зезај имаш 16 години а тој период од 14-16 години да се види некоја добра тетка по пат се дига и едвај чекаш да стигнеш дома да го идркаш.
Најнормално е да се дигне некад,мислам секогаш има незгодни ситуации па зошто и тоа не би било така?

Мањак ако ми се дигне на некоја девојка која е секси? Не! Тоа значи дека си нормален. А плус тоа не се дешава секогаш,не зависи од ситуацијата или пак таа има длабоко деколте,туку се зависи до денот,расположението и секако сексуалната активност.

Јбг сите некад имаме нагони,мора поради тоа да се осудуваме?

Се знае ако ни се дигне некад в некоја таква ситуација се трудиме да го прикриеме тоа,исто како да сме во езеро или мора,влагаш и некад ти се дига,и нормално не излагаш некое време... додека не пројде опасното:) така и во тие ситуации ќе се покрие некако... А најлошо од се да се покаже со прст кон типот или пак да се почне со паники или да се избегнува...

Понекогаш нагоните не можат да се контролираат.

Еве мене ми се дигнал во таква ситуација ама сум успеал да го прикријам зошто? Затоа што нејќам да ме покаже со прст и да почне да паничи.
Нагон бил сум го прикрил иако знам таквите нагони да ги контролирам.
Еве јас сум “манијак“ го сакам сексот премногу,луд сум по тоа и сеа треба да се сТрамам што ми се дига на девојки? Ете ми се дигнало на девојки додека сум разговарал,ама сигурно со тие девојки не сум рпавел муабети од типот како е во школо ти реков ми рече.

Хетеро сум го сакам премногу сексот и девојките и ако ми се дигне на некоја значи сум манијак? Немој те молам. Се додека не ме открие до тогаш е супер. А верувам дека не е лесно баш до крај да се успее со прикривањето. И да примети малце ќе промени нешто тоа?

Бај де веј Фантом за тебе мислев пошто ти само со манијаци си запнал.
 
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.777
Поени од реакции
8.214
Замислете си газ.Голем дебел,одвратен,влакнест,мрсен газ.Испотен,како се тресе горе доле и се бори грчевито во битката со гравитацијата која полека но сигурно ја губи....после нека ви се дигне да ве видам.:pipi:

"Кур депресија" ти е најдобар лек во такви безизлезни моменти.Ако во правилен момент замислиш влакнеста тажна цицка,малиот ќе реагира соодветно и нема да стане голем па колку и да е добра соодветната теткица наспроти вашата дудлачка појава:wink:
 

SWEDEN

38ca ama nikoj ne verue
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.531
Поени од реакции
34
Znaci da ne ispadnesh manijak treba da zamisljas gadosti i da ides protiv prirodata ???

Interesno razmisluvanje

Abe deca muabetot e praite moram da dadam definicija za lasciven muabet so zenskata...

toa ne e ona daj ma da te ebam ... toa e vidi kako me fasciniraat tvoite ochi , kolku ti se ubavi preramkite duri mislis u sebe daj ma da te ebam a taa go nasetuva toa od muabetot ama se prai ne sfaka deka u stvari sakas da ja ebesh ... e u takva situacija kaj ima nekoja hemija sto ako se digne ?

KOj kako ke reagira ?
 

Gadfly Baba

Registered Loser
Член од
20 февруари 2007
Мислења
997
Поени од реакции
21
Де бре ,незначи ако ми се дигнал уз муабет дека ми се ебе,само значи дека ми поминало низ глава тоа,и доста е...некад се дешава и некад неможе против тоа,па ако сакаш и хемороидот на дедоти замисли го...
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Znaci da ne ispadnesh manijak treba da zamisljas gadosti i da ides protiv prirodata ???

Interesno razmisluvanje

Abe deca muabetot e praite moram da dadam definicija za lasciven muabet so zenskata...

toa ne e ona daj ma da te ebam ... toa e vidi kako me fasciniraat tvoite ochi , kolku ti se ubavi preramkite duri mislis u sebe daj ma da te ebam a taa go nasetuva toa od muabetot ama se prai ne sfaka deka u stvari sakas da ja ebesh ... e u takva situacija kaj ima nekoja hemija sto ako se digne ?

KOj kako ke reagira ?
Ако веќе има некоја хемија, друг е муабетот. Затоа е пожелно подетално да се поставуваат темите.
Во тој случај, најверојатно би ми било интересно и не би избегала од дечкото кој не би го гледала како манијак. Како би завршило тоа зависи од многу работи, но ете, би останала и би ја продолжила играта "ти ми кажуваш-јас не сфаќам".

п.с. Ти ги сменав насловите на двете теми, така како што мислев дека звучат покултурно ...
 

Ljupco

...ExtraVagant...
Член од
20 јули 2006
Мислења
1.810
Поени од реакции
12
...dzabe vezesh bratche, ovdeka izglea ima ili mnogu impotetni, prepotetni i mutljaci ili ima mnogu mizi-butaj(chest na iskluchocite)???...ali da ti kazam site curi potajno sakaat mazjak-pre-te-ra-no potenten...toa im je u podsvest...dzabe ne vikaat deka "doktorche" ne se zimalo za muz...se zima "radnik" da gi stisne jako i so racete ko lopati...:tv:...i ne e sramotilaci da ti se digne dok zborish so nekoja...naprotiv toa e znak na efekcija-privlechnst-mashka mokj...a i negleam zasto da ne mi se digne na nejze (ako me pali), na bilo koj nachin i taka koa ke sednesh so nekoja na kafe ili taka neshto prvo sve u toa te merka sve pogledot im ide doooole,pa ja da se sramam dal mi se dignal, ja da ti kazam najiskreno koa ke izlezam so nekoja cura i ako ona otide u toalet posle odredeno vreme(a gleam deka i se tresat nodzinjata i deka se zapotue i deka glea na saat nonstop-ko da i se brza nekade) i ide da se izmochka od vozbuda pregolema, ja odma posle toa se izvinuem i i vikam deka idam malce i ja u toalet da go vospitam dzole-zasto mi reagira neverovatno na nejze...odma i davam do znaenje ako nasetam privlechnost ako ne si sedam miren...abe dzabe vezam...jebiga toa e...
 

mr.wicket

limitless..
Член од
20 јуни 2005
Мислења
5.127
Поени од реакции
519
За некое чудо го подржувам оној Фантомон (а колку несакам да се сложувам со него во нешто :()

У каква и да е ситуација.. малце е некултурно во сред диско (или кај и да си) ти да се фалиш колкав имаш.. За тоа има место кај да се покажеш
 

Kajgana Shop

На врв Bottom