Слободата нема цена

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
2.585
Поени од реакции
1.874
"Придружете ни се ако сте против:
....
....
....
педофилија
....
...."

Генијално! :pos:
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
11.697
Поени од реакции
12.871
Типчињата од Бојкотирам ќе бидат на протестов, можно е @Таксист да го видиме на Тв. Он откако му го сврте грбот на Бачето, а во Левица не го сакаме, нема и некоја алтернатива. Си изврши политичко харикири со тоа.
 
Член од
22 јули 2011
Мислења
722
Поени од реакции
778
миљон ствари од сите категории


Каша попара имаат направено во содржината на темите за кои ќе протестираат. :lut:

Ме потсетуваат на содржината на партиите Интегра и Левица, каде исто имаа каша попара со секакви натрупани теми во тоа нивната програма, само колку да имаат програма, а колку од тоа е остварливо е сосема небитно.
 
Член од
1 септември 2018
Мислења
152
Поени од реакции
466
Дали на протестот че ги рецитирате нарачките од супериорното руско оружје објавено на kolozeg.info? Или пак арт перформанс - вадење на течен чип и палење кукла вил геј?
Долу длабока држава напред роднина
 
Член од
4 август 2018
Мислења
20
Поени од реакции
36
Независно од темата...Ако порано беше пет кодоши на еден комита кога немало интернет,сега по ново-На една здраворазумна мисла со сите нишани се појавуваат пет копилиња кои гледаат да ја угушат на сите можни начини...
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
233
Поени од реакции
263
Па добро болје од ИНТЕГРА. Пишете и субвенции за патување на МАРС.. Ако продје,,, продје..
 
Член од
4 јануари 2008
Мислења
1.706
Поени од реакции
2.784
Ова ко Иван Исцелител:
Lecam od
rak (cancer) ,tumor,cisti,migrena,epilepsija,depresija,sizofrenija,strav,zuenje vo usi,vrtoglavica,pritisok,mozocen udar,facialis,sinusi,krajnici,polipi vo nost i usta,govor,zavlekuvanje,parandentoza,teroidna zlezda,struma,spandeloza,kifoza,skolioza,isijas,bronhitis,аstma,zapusuvanje na srcevi arterii,sum na srce,cir na zeludnik,heliko bakter pilor,kamen vo zolcka,kisilina,dijabet seker,tri gliceridi,holesterol,vospalenie na creva morbus kron,ulcerozen kolitis ,cisti na jajnici i dojki,miomi na matka,ranica na matka hpv virus i cin,prostata,kila na zeludnik,muskulna distrofija,ceberalna paraliza gabicni infekcii,gangrena,tromboza ,prosireni veni,reuma,reuma atritis,opaganje na kosa,psorijaza,vitiligo i dr. otkazuvanje od alhohol i cigari. sreca vo rabota sreca za zenidba i mazecka,sreca vo ucenjenocno mokrenje ,uroci, strav ostranuvanje na losi raboti.
Па што пројде, пројде :)
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
2.463
Поени од реакции
1.976
Протестиве може најмногу да ги осуди овој изрод ПРИЛЕПСКИ - Рубин Иваноски - Давајгазовски... Уредникот на НАРОДЕН ГАЗ... И слични такви изроди... Ама и неговите истомисленици ич веќе не го ебаваат...

ррубин.jpg

Се замислува овој кој сум што сум, ама кој е тој бе никој и ништо и еден обичен смртник...

И него му се ближи крајот...

Веќе го видоа доста луѓе со пропагандите кој е и што е!!!

Па за вакви изроди доста луѓе треба да плаќаме данок на партијата СДС за да го плаќаат него за да врши пропаганди по форуми, по фејсбук и по НАРОДЕН ГАЗ...
 
Член од
1 март 2010
Мислења
6.129
Поени од реакции
10.249
Протестиве може најмногу да ги осуди овој изрод ПРИЛЕПСКИ - Рубин Иваноски - Давајгазовски... Уредникот на НАРОДЕН ГАЗ... И слични такви изроди... Ама и неговите истомисленици ич веќе не го ебаваат...

Прегледај го приврзокот 267875

Се замислува овој кој сум што сум, ама кој е тој бе никој и ништо и еден обичен смртник...

И него му се ближи крајот...

Веќе го видоа доста луѓе со пропагандите кој е и што е!!!
Статус на фејсбук не знае да напише, не пак пропаганда да шири. Пет нивоа испод Саше е :pos:
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
2.463
Поени од реакции
1.976
Статус на фејсбук не знае да напише, не пак пропаганда да шири. Пет нивоа испод Саше е :pos:
Речникот му е со зборовите Куртон, клатикур, копиле, му го ебам племето...

Ама осудува некој друг што се служи со таков речник од неговите неистомисленици...

Објавува статија на пример „Константин Плевнеш со ептен жесток говор на омраза кон Фрчковски - Го нарече Фрчко Педер, Педофил, Импотентен, Свиња...

Е ај сега која е логикава???
 
На врв Bottom