Скутерчиња: Се за и околу нив

Член од
26 јуни 2018
Мислења
1
Поени од реакции
0
Zdarvo dečki imam edni prašanje imam hamachi fighter rs 4T . Imam.pominato okolu 5000 km ima mnohu los start edvaj krenuva I na ugirnici edvaj izleguva dali znaete sto e problemot .
 
Член од
22 јануари 2018
Мислења
88
Поени од реакции
79
Zdarvo dečki imam edni prašanje imam hamachi fighter rs 4T . Imam.pominato okolu 5000 km ima mnohu los start edvaj krenuva I na ugirnici edvaj izleguva dali znaete sto e problemot .
Може да се ролните, ги имаш проверено?[DOUBLEPOST=1530048549][/DOUBLEPOST]Ме интересира дали dr pulley 5.0 grams слајдерите ќе покажат подобри перформанси отколку 4.2 ролните на malossi, се работи за стандард минарели машина со Reverse ауспух
 
Последно уредено:
Ф

Флеш

Гостин
Труе,идам за осигурање,дечки мора налепница за регистрација.....Чудно.Нели еднаш? Нов закон имало..... 1600ден платив сосе осигурање.Сеа уше паркинг комуњарон Шилегов сака.,,,, 10 ден./час :facepalm:
 
Член од
22 јули 2015
Мислења
607
Поени од реакции
493
Како секоја година? Ова лето преку 10 пати ме имат застанато и ниту еден полицаец ми нема речено ништо а моторот е регистриран последно 2012та.
 
Член од
8 јуни 2014
Мислења
25
Поени од реакции
3
Imam benelli 49x so Rekord auspuh. Posle nekoj 20km vozene vcera na slednoto palenje go gubi zvukot isto kako elektricen motor da vozas a pred toa bucese mnogu . Da ne znae nekoj do sto e?
 
Член од
25 јули 2018
Мислења
1
Поени од реакции
1
Zdravo.
Sakam da kupam polovna vespa od 600-700evra od 50cc.Dali treba povtorno da ja registriram i osiguram?
I koi se dopolnitelnite troshoci-kolku se plakja za notar,nova sobrakjajna i nekoi drugi raboti?
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Ми треба услога, да ме упати некој ако може за резервни делови за Пијаџо скутер.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom