Скриншот од вашиот Home screen

Член од
12 ноември 2008
Мислења
2.252
Поени од реакции
1.683
Samsung, One Plus?
Кажи ја тајната состојка :D
Не, јок, Xiaomi Redmi Note 4X, custom rom, Havoc OS базиран на AOSP Android 10, со секјурити пач од 5 Април 2020

Офф топик, следниот телефон ќе бидит со снапдрагин процесор и амолед дисплеј. Батерија ваѓам околу 10 сати
 
На врв Bottom