Скриншот од вашиот Home screen

Член од
31 јануари 2018
Мислења
402
Поени од реакции
695
Добро бе куде ги наваѓате овија убави слике, неможу нигде да најду солидан квалитет, утепа се лупајќе крш слике од тија зеџ меџ апликацие..
 
Член од
26 декември 2017
Мислења
910
Поени од реакции
342
Добро бе куде ги наваѓате овија убави слике, неможу нигде да најду солидан квалитет, утепа се лупајќе крш слике од тија зеџ меџ апликацие..
напрај си lol
Ја обично со скеч ги правам, и 1920x1080 резолуција и бам,ништо повеќе.

Еве ти примери што имам направено:
https://ibb.co/qJmHrdk
https://ibb.co/QmJpvFM
https://ibb.co/TMXqx4K
https://ibb.co/5rW4gDd
https://ibb.co/2yXMTFw
 
Последно уредено:
На врв Bottom