Љубовни проблеми? Потребен ти е совет? Обрати се тука!

Член од
17 ноември 2014
Мислења
3.501
Поени од реакции
5.344
Abe ostaj shto me seti. Tuku kazhi shto ispadna so libeto?

Mu dojde umot ili nemash srce da ja probash receptata. :)
 
Член од
29 ноември 2022
Мислења
6
Поени од реакции
5
Aj iskluci go telefonot utre cel den, znavi nitu se javuvash nitu pishuvash na Soc. Mrezhi. ednostavno kako da si na Mars otidena i neka te bara kako saka i umee.
Podobro receno ostaj go eden dva na cedilo :pusigo: da kvici po doma i da se teteravi kade si i shto si.
I narednoto utro koga ce ti se javi (Naravno odkako slatko si se naspala, posle 10:00) javi se i reci mu. Ako prodolzhish so tvoeto Policisko ponasanje ce prodolzham kako vcera i nabrzo ce te zaboravam.

Posle toa garant ce dojdi ako ne so buket cvejke so nekoj so nekoe ubavo iznenaduvanje!

Probaj pa kazhi sto bidna.:shok2:
Spored planot tvoj napraviv samo sto zaminav na 3 dena vo dobar ambient odmoriv glava telefon na avionski rezim 3 dena nikoj ne znaese ni kade sum ni sto sum pa koga se vrativ videno zbunet jas odmorena i sega gledam miren e nareden pat mu kazav ne 3 nego 30 ke zaminam... Fala ti
Автоматски споено мислење:

Abe ostaj shto me seti. Tuku kazhi shto ispadna so libeto?

Mu dojde umot ili nemash srce da ja probash receptata. :)
Haha ja probav receptata na malce po relax od toa sto mi kaza
 
Член од
6 декември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
1.455
Член од
6 декември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
1.455
... листата на бивши дечковци и сегашни орбитери, ама вие како примерно и нормално момче мислевте дека си фативте моме исто така примерно, пристојно и дефинитивно и за пред народ и за у спална. Нешто излегување в град, нешто поклони, нешто ситни акти на внимание, демек така требало да изгледа врска и така да се понаша секој ергенин во врска. И еден ден младото, пристојно и умно момче дознава дека листата на бивши доста интимни познаници на неговата сакана и љубена е дооооолга, цел батаљон. А дека од нејзината листа на орбитери комотно може да се пополни војска што ќе ја спаси Украина. Тоа умно момче сте вие. Што ќе правите понатаму?
 
Член од
6 декември 2022
Мислења
960
Поени од реакции
1.455
Ебате генерацијата, да поставува вакви прашања за ниво од средношколска возраст.
Значи вие не сте умно момче. Одиме понатаму.
 

Ingvar

MONAD
Член од
28 март 2020
Мислења
3.555
Поени од реакции
8.382
... листата на бивши дечковци и сегашни орбитери, ама вие како примерно и нормално момче мислевте дека си фативте моме исто така примерно, пристојно и дефинитивно и за пред народ и за у спална. Нешто излегување в град, нешто поклони, нешто ситни акти на внимание, демек така требало да изгледа врска и така да се понаша секој ергенин во врска. И еден ден младото, пристојно и умно момче дознава дека листата на бивши доста интимни познаници на неговата сакана и љубена е дооооолга, цел батаљон. А дека од нејзината листа на орбитери комотно може да се пополни војска што ќе ја спаси Украина. Тоа умно момче сте вие. Што ќе правите понатаму?
Ќе ја клецаш додека не најдеш друга, тоа е математички најповолен резултат....а ако нема друга ќе заборавиш на батаљонот :LOL:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom