Скопски пазар

Член од
6 ноември 2017
Мислења
84
Поени од реакции
26
Здраво. Дали некој познава некој што работи и има функција од новиве газди на скопски пазар? Имам некаков проблем, би сакал да зборам со некој од нив. Фала
 
Член од
5 ноември 2012
Мислења
2.526
Поени од реакции
5.708
Здраво. Дали некој познава некој што работи и има функција од новиве газди на скопски пазар? Имам некаков проблем, би сакал да зборам со некој од нив. Фала
Treba da go baras Mladen. Mislam deka I Aco e sekojdnevno vklucen, a I vazi za lesno dostapen I mnogu korekten covek.
E sega, ako imas nekoj banalen problem, od tipot dolzam pari, moze li pomala kirija ili sl... ne veruvam deka voopsto I ke se zamaraat za tebe...
 
Член од
6 ноември 2017
Мислења
84
Поени од реакции
26
Treba da go baras Mladen. Mislam deka I Aco e sekojdnevno vklucen, a I vazi za lesno dostapen I mnogu korekten covek.
E sega, ako imas nekoj banalen problem, od tipot dolzam pari, moze li pomala kirija ili sl... ne veruvam deka voopsto I ke se zamaraat za tebe...
Нормално дека не. Не знам како да стапам во контакт. Исто така дали си сигурен дека овие дечки се останати уште?
 
Член од
5 ноември 2012
Мислења
2.526
Поени од реакции
5.708
Нормално дека не. Не знам како да стапам во контакт. Исто така дали си сигурен дека овие дечки се останати уште?
Siguren sum deka uste se ostanati, toa ti se novite decki :)... Aco ti e noviot gazda, Mladen ti e noviot direktor na SP. Ne znam dali uste im funkcioniraat kancelariite vo Aerodrom, ama znam sigurno deka imaat novi kancelarii vo SP Planet vo Gjorce. Mozes da gi pobaras tamu
 
Член од
20 мај 2022
Мислења
1
Поени од реакции
0
Имам што да кажам нов газда на пазар Скопје :)
_
Автоматски споено мислење:

Имам што да кажам нов газда на пазар Скопје :)
_
 

Kajgana Shop

На врв Bottom