Скапи испити и често повеќекратно полагање за возачка дозвола

Член од
5 август 2016
Мислења
258
Поени од реакции
165
Da mnogu butkaat jas polagav i me butnaa za mala sitnica butkaat
Автоматски споено мислење:


Da butkaat mnogu za mala sitnica butkaat
Полигонот од прв пат го положив, ама со градска уште се мачам до сега 4пати ме имаат буткано.
 
На врв Bottom