Скандал Латас-Лазаров

Член од
26 февруари 2016
Мислења
5.419
Поени од реакции
13.581
@Sawyer88

Те нема нешто денеска на темава. Дојдов за да видам твој хејт кон премиеров. Или не ти се пишуваше нешто денеска?
Прво, цел ден ме немаше на форумов, а не на темава. Некој има и други работи освен киснење тука и во штаб.

Второ, од форумов разбрав во што е работата со Ковачевски. Не знам дали е вистина пошто не видов снимка туку само ова што го споделил членот од Апасиев.

Трето, еве препоставувам дека е вистина. Тоа укажува на некултура и простотилак од страна на премиер на држава, што и не ме изненадува од наш политичар.

Четврто, колку и да се сељачки навредите, треба некој ептен да е акнат со мокар чорап во главата да го споредува ова со брутално тепање и силување. Ефтин обид да ги релативизираш злоделата на еден манијак.

Петто, веројатно не очекуваше ваква реплика, ама како што гледаш јас не се кријам ниту имам некаква цензура да пишувам за што сакам. За разлика од тебе кој веќе година дена не се осмелуваш да ми вратиш реплика на тема за Копа Америка кога те тагирав после финалето, камо ли за нешто посериозно.
 
Член од
12 март 2009
Мислења
18.924
Поени од реакции
14.512
Na vremeto, pred 16 godini, mnogumina vo Ohis ne proglasija tehnoloshki vishok... Imashe maltretiranje, odenje vo Avrm itn... ednash imam potreba za neshto, da se prijavam, ama ne na shalter tuku vo golemata kancelarija, kade sedea na biroa duzini referentki... vidov edna shto ne beshe zafatena i i se obrativ so Molam,,,,
A ovaa izgleda beshe nekoja, da ne kazuvam kakva, se rasonuvashe od napornata nok. pa mi se razdra, a be maz li si, kakvo Molenje... :D
 
Член од
16 април 2014
Мислења
6.823
Поени од реакции
10.460
@Sawyer88
А зошто да го споредуваме тоа од Латас со тоа од Таче? И сеа ако е послабо од тоа на Латас, никому ништо, во ред е сето?
Ко така дај да возиме пијани, оти тоа е ништо во споредба со на Латас муабетов.
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
5.419
Поени од реакции
13.581
@Sawyer88
А зошто да го споредуваме тоа од Латас со тоа од Таче? И сеа ако е послабо од тоа на Латас, никому ништо, во ред е сето?
Ко така дај да возиме пијани, оти тоа е ништо во споредба со на Латас муабетов.
Де стави си очила и пак прочитај што пишав за тоа на Таче и дали пишав дека е во ред, или нешто друго.

Џабе форсираш и пробуваш да ме ставиш на твое ниво.
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
2.155
Поени од реакции
3.392
Прво, цел ден ме немаше на форумов, а не на темава. Некој има и други работи освен киснење тука и во штаб.

Второ, од форумов разбрав во што е работата со Ковачевски. Не знам дали е вистина пошто не видов снимка туку само ова што го споделил членот од Апасиев.

Трето, еве препоставувам дека е вистина. Тоа укажува на некултура и простотилак од страна на премиер на држава, што и не ме изненадува од наш политичар.

Четврто, колку и да се сељачки навредите, треба некој ептен да е акнат со мокар чорап во главата да го споредува ова со брутално тепање и силување. Ефтин обид да ги релативизираш злоделата на еден манијак.

Петто, веројатно не очекуваше ваква реплика, ама како што гледаш јас не се кријам ниту имам некаква цензура да пишувам за што сакам. За разлика од тебе кој веќе година дена не се осмелуваш да ми вратиш реплика на тема за Копа Америка кога те тагирав после финалето, камо ли за нешто посериозно.
A kaj kuro ti vide brutalno tepanje i siluvanje ?
 
Член од
13 април 2021
Мислења
2.536
Поени од реакции
8.888
Не ми се верува дека едниот ''мангуп'' кој раскажува што се случило има всушност околу шеесетина години, женет е, и е татко на две деца, од кои едното ќерка. Другиот ''мангуп'' за малку слава, гледаност и пари, се смее на истиот тој муабет, а притоа најголем процент од неговата публика се тинејџери.

Сè ова е последица на руинираноста во сите сфери од државата (образование, култура, здравство, судство, итн ). Живееме во скроз деформирано општество, со изопачени морални вредности и ете таков ''маалски менталитет''.
 
Член од
14 август 2006
Мислења
42.037
Поени од реакции
74.502
Сега е битно да се има мнозинство за уставни измени, а Латас и тој после, ако треба ќе ги аболицираме, не е проблем.
 
Член од
3 септември 2010
Мислења
4.887
Поени од реакции
6.520
Не ми се верува дека едниот ''мангуп'' кој раскажува што се случило има всушност околу шеесетина години, женет е, и е татко на две деца, од кои едното ќерка. Другиот ''мангуп'' за малку слава, гледаност и пари, се смее на истиот тој муабет, а притоа најголем процент од неговата публика се тинејџери.

Сè ова е последица на руинираноста во сите сфери од државата (образование, култура, здравство, судство, итн ). Живееме во скроз деформирано општество, со изопачени морални вредности и ете таков ''маалски менталитет''.
Не постои држава во светот управувана од терористи како што се Македонија од УЧК, Авганистан од Талибани и Либија од „демократи“, што го нема руинирано своето образование, здравство, култура, судство итн., и во која нема изопачени морални вредности.
 

Kadaif

M.D.
Член од
21 јануари 2008
Мислења
5.931
Поени од реакции
6.338
Кој клошар испадна овај Латас чудо едно.Овај другиов не ни го знам ама испадна лигуш невиден.А во меѓувреме командант Таљат си ја вработи цела фамилија по државни институции и на сите им порача-Ми се мојт кој ве е.е!Ауууу која овца од народ сме.
Ни се моча тој години на ред од ќерамиди, а клошариве за латас сте се фатиле.

Која багра е меѓу нас бе!
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.047
Поени од реакции
7.090
Вечер во 21 часот ќе има Лазаров live на Јутјуб па прашајте го или пишете му било што во врска со ситуацијава.
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.047
Поени од реакции
7.090
Слаткар му беше вчера гостин и еден дел беше политички теми
 

Kajgana Shop

На врв Bottom