Скандал Латас-Лазаров

Член од
13 јули 2006
Мислења
15.005
Поени од реакции
17.747
Ти па Тенеке усра се сс туј Америку. Сфак пост ти е Америка, Бајден, тфитер, Фаучи, корона, Холивуд, тфитер, Америка, корона, Бајден, Бајден...

Оди вози точак малце.
Оти бе така велиш, пишувам и во темите за љубоф ....
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.083
Поени од реакции
27.003
ОК, и?
Што сакаш да кажеш, пошто шипт.ари носат дрога, а не ги санкционираат, тогаш никој и ништо во државата да не се санкционира, така?

ПС, како што гледам, кривичното дело што ги теретат е “Тој што преку компјутерски систем во јавноста шири ... репрезентација на идеја или теорија која помага, промовира .. насилство, против кое било лице“....
Сакам да кажам дека тежината на делото не соодветствува со казната.
 
Член од
8 ноември 2022
Мислења
7
Поени од реакции
0
Realno ova kurcenje "ne se zakacaj poso ke dobies masovna psihicka tortura od moite sledbenici korisni idioti. Ustv nemora da se kurcis ako sakam ke te otkazam od postoenje" e poise za osuda nego celiot podkast skandal
 

Attachments

Член од
5 ноември 2012
Мислења
2.429
Поени од реакции
5.406
Of, ajde site da go zalime latas... Macenik, be... Ne moze covekot so zadovolstvo da se potseti kako pravel redenka na samarano devojce... I da go prenese toj filing do posirokata publika...
 

Флеш

Гостин - You plonker
Член од
23 март 2009
Мислења
10.456
Поени од реакции
10.767
Последно уредено:

redfogv

Царица
Член од
10 мај 2017
Мислења
2.239
Поени од реакции
1.941
Ковачевски е исто ѓубре како Лазаров и Латас.
Нормален човек не силува и не се смее на силување. Нормален човек внимава на зборовите, а и да згреши во изразувањето се извинува.
Сите што поддржувате вакви типови треба да се погледнете во огледало и да си ја чукнете главата.Срам да ви е и бел ден да не видите дур не ја повлечете поддршката!
 
  • Хаха
Reactions: A__

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
16.987
Поени од реакции
19.438
Ковачевски е исто ѓубре како Лазаров и Латас.
Нормален човек не силува и не се смее на силување. Нормален човек внимава на зборовите, а и да згреши во изразувањето се извинува.
Сите што поддржувате вакви типови треба да се погледнете во огледало и да си ја чукнете главата.Срам да ви е и бел ден да не видите дур не ја повлечете поддршката!
Site mazi se isti :toe:
 

Ingvar

MONAD
Член од
28 март 2020
Мислења
3.199
Поени од реакции
7.489
Ковачевски е исто ѓубре како Лазаров и Латас.
Нормален човек не силува и не се смее на силување. Нормален човек внимава на зборовите, а и да згреши во изразувањето се извинува.
Сите што поддржувате вакви типови треба да се погледнете во огледало и да си ја чукнете главата.Срам да ви е и бел ден да не видите дур не ја повлечете поддршката!
Излези малку од дома, прошетај се ...напрај муабет со луѓе. Пробај работи со луѓе, ќе видиш дека 99 од 100 ќе сакаат да те заебат.
Она што е најлошо е што 99 од 100 овде што проповедаат морал се исти курац. Додека сте у стаклено ѕвоно може и да поверувате у некои кодекси на однесување и џентламенство. Ни гледате кај се наоѓате ни имате блаѓе везе какви сте, ама нема врска...ќе имаш прилика да го покажеш тоа поквареното у тебе, проблем е што проповедачите на морал мижат кога тоа се случува.
 
Член од
28 август 2013
Мислења
3.610
Поени од реакции
10.392
Ковачевски е исто ѓубре како Лазаров и Латас.
Нормален човек не силува и не се смее на силување. Нормален човек внимава на зборовите, а и да згреши во изразувањето се извинува.
Сите што поддржувате вакви типови треба да се погледнете во огледало и да си ја чукнете главата.Срам да ви е и бел ден да не видите дур не ја повлечете поддршката!
Таче не го мислеше тоа, му ги извртија зборовите овиа металциве од левица.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom