Си купив книга

Staufer

Драган Богдановски
Член од
17 јануари 2008
Мислења
16.354
Поени од реакции
21.862
Каде можам да ја купам оваа кинга?

Во издание на Институтот за национална историја, објавена е монографијата „Драган Богдановски – живот и дело (1929 – 1998)“ од проф. д-р Марјан Иваноски. Издадено од ИНИ Скопје.

 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom