Си за тројка?

Паланчански

ГрЕбач
Член од
12 јануари 2008
Мислења
1.121
Поени од реакции
709
А јас си помислив дека се работи за тројка во средно. Тоа беше рамно на одличен...
 
Член од
22 јули 2019
Мислења
15
Поени од реакции
7
A primas maski na 17 godini. Ti ocigledno I deca pod 10 godini gi primas vo trojka.
Ne si igraj igracki da ne si go zaebes brakot.
 

Паланчански

ГрЕбач
Член од
12 јануари 2008
Мислења
1.121
Поени од реакции
709
девојки на дечко ми е му е роденден на 25 ти овој месец би сакала да го изненадам со тројка со некоја девојка до 30 год
Може да се случи за следниот роденден таа да му приредува изненадување...
 

Knoppix

El Patrón
Член од
16 април 2012
Мислења
632
Поени од реакции
1.761
Сака да ебе само он, а не може да гледа жена му кај ја цепаат. Правда за жена му!
 

Govinda

Lud, Zbunjen, Nenormalan
Член од
20 април 2014
Мислења
2.262
Поени од реакции
1.661
Сака да ебе само он, а не може да гледа жена му кај ја цепаат. Правда за жена му!
Е неможе то тако! Мора и он да ја деле жена му.
 
Последно уредено:
Член од
21 април 2019
Мислења
106
Поени од реакции
91
девојки на дечко ми е му е роденден на 25 ти овој месец би сакала да го изненадам со тројка со некоја девојка до 30 год
Тебе кога ти е роденден? :)
 

Govinda

Lud, Zbunjen, Nenormalan
Член од
20 април 2014
Мислења
2.262
Поени од реакции
1.661
девојки на дечко ми е му е роденден на 25 ти овој месец би сакала да го изненадам со тројка со некоја девојка до 30 год
Кажи кажи куга ти е на тебе роденден, ајде ;)
 

Govinda

Lud, Zbunjen, Nenormalan
Член од
20 април 2014
Мислења
2.262
Поени од реакции
1.661
На мене ми е у деќембар. Уште женски да се пријават и ќе падне групњак топлење.
 
На врв Bottom