Си за тројка?

Член од
4 мај 2019
Мислења
3
Поени од реакции
0
Ако си авантуристка и open-minded и сакаш да бидеш во тројка со искусен и енергичен пар од Скопје (32 години згоден маж и 31 година згодна жена) пиши на 076522155

❌Не одговараме на повици
❌Не враќаме на SMS пораки
❌Ако си машко не не контактирај
❌Ако сте пар не не контактирајте
✔Ако си ЖЕНСКО помеѓу 20 и 40 години пиши на Viber или Whatsapp. Без повици
❌Не бараме пари и не даваме пари
✔Бараме дискреција и нудиме дискреција
❌Не патуваме во други градови
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
7.360
Поени од реакции
12.840
jas pak glup odma otvoriv , mislejki e temava za Skopskite (mladinski)TROJKI koj dejstvuvaa vo gradov za vreme na NOB i bea dosta aktivni vo 1943-43 god,vrsejki razni diverzanski akcii i atentati vrz neprijatelot,unistuvajki vazni objekti i licnosti. Takvi trojki imase dvaesetina vo koj eden bese vodic. A imase mnogu akcii od niv no ne bila temata za toa i da ne navleguvam PODLABOKO vo sustinata za da ne me bisat,moze da pobarate vo temata za osloboduvanje na Skopje i slicni takvi vo Istorija.A i si pomisliv aj se osvestivme i ke ja obnovime taa nekogasna rabota vo TROJKI za podobra idnina,a ono da to bilo....PU<PU jazk.
 
Последно уредено:

RickyLFC9

Модератор?
Член од
28 март 2012
Мислења
16.903
Поени од реакции
34.119
Барам две жени, не можам да издржам со дркање више, дајте пишете ми ве молам.

✔Сакам да бидам доминиран, не сум силно маже.
 

Govinda

Lud, Zbunjen, Nenormalan
Член од
20 април 2014
Мислења
2.212
Поени од реакции
1.621
Ако си авантуристка и open-minded и сакаш да бидеш во тројка со искусен и енергичен пар од Скопје (32 години згоден маж и 31 година згодна жена) пиши на 076522155

❌Не одговараме на повици
❌Не враќаме на SMS пораки
❌Ако си машко не не контактирај
❌Ако сте пар не не контактирајте
✔Ако си ЖЕНСКО помеѓу 20 и 40 години пиши на Viber или Whatsapp. Без повици
❌Не бараме пари и не даваме пари
✔Бараме дискреција и нудиме дискреција
❌Не патуваме во други градови
Ај коа ке ти пише некоја авантуриска пофали се, па и јас да направам еден ваков оглас со таа разлика шо кај мене нема да има ниеден од X-овите ;)
 
Член од
6 мај 2018
Мислења
459
Поени од реакции
653
Ај коа ке ти пише некоја авантуриска пофали се, па и јас да направам еден ваков оглас со таа разлика шо кај мене нема да има ниеден од X-овите ;)
Значи сакаш да те контактираат машки.

<3
 

Govinda

Lud, Zbunjen, Nenormalan
Член од
20 април 2014
Мислења
2.212
Поени од реакции
1.621
Значи сакаш да те контактираат машки.

<3
Да бе, како само заклучи алал да ти е :tapp:
Едит: Уствари донекаде си у право. Може да ме контактираат и машки за тројка со жените им ;) Да не сакаш и ти да ме контактираш? :D
 
Член од
6 мај 2018
Мислења
459
Поени од реакции
653
Да бе, како само заклучи алал да ти е :tapp:
Па рече дека нема да има ниту еден од иксовите, смотан еден!
Еден од иксовите е да не му вртат мажи.

<3
 

Govinda

Lud, Zbunjen, Nenormalan
Член од
20 април 2014
Мислења
2.212
Поени од реакции
1.621
Па рече дека нема да има ниту еден од иксовите, смотан еден!
Еден од иксовите е да не му вртат мажи.

<3
Е добро де кај мене можеш да вртеш ако си за со жена ти ;)
Ем коа ке најдам жена шо ке сака тројка и со маж и со жена секако нема да го има иксо ;)
 
Член од
3 март 2010
Мислења
599
Поени од реакции
194
barem odi oglasi po postojki lepi, mozi ke se najdi nekoja baba so septicka jama
 
Член од
22 јули 2019
Мислења
15
Поени од реакции
7
Ако си авантуристка и open-minded и сакаш да бидеш во тројка со искусен и енергичен пар од Скопје (32 години згоден маж и 31 година згодна жена) пиши на 076522155

❌Не одговараме на повици
❌Не враќаме на SMS пораки
❌Ако си машко не не контактирај
❌Ако сте пар не не контактирајте
✔Ако си ЖЕНСКО помеѓу 20 и 40 години пиши на Viber или Whatsapp. Без повици
❌Не бараме пари и не даваме пари
✔Бараме дискреција и нудиме дискреција
❌Не патуваме во други градови
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
5.111
Поени од реакции
13.740
Штета што не патувате во други градови, сакав да ви понудам престој во вила во Абу Даби и забава за тројца со загарантирана дискреција. :(
 
На врв Bottom