Сијамска мачка

J

joe.b

Гостин
Или не сте напишале или јас не сум прочитал.
Ме интересира какви се кога треба да се бањаат?
 
Член од
24 март 2012
Мислења
579
Поени од реакции
527

Околу 2 месеци го чувам, многу е мирно и многу е мило :P <3
 
На врв Bottom