Сијамска мачка

J

joe.b

Гостин
Или не сте напишале или јас не сум прочитал.
Ме интересира какви се кога треба да се бањаат?
 
Член од
24 март 2012
Мислења
624
Поени од реакции
660

Околу 2 месеци го чувам, многу е мирно и многу е мило :P <3
 

Kajgana Shop

На врв Bottom