Се сеќавате ли на првиот оргазам?

O

Out Boy

Гостин
Значи, да ПОВТОРАМ: мојот прв оргазам беше некаде во четврто одделение.

Толку не знаев што се случува, што мислев дека сум открил кој знае што.
По извесно време од другари дознав за што се работи, хех...
 
M

Mario Gómez

Гостин
6-то одделение, и тоа немаше туку еден другар ко си одевме за дома ми рече, и ај реков да го послушам и да видам што ќе се деси:icon_lol:

Денот кога разбрав кога има поубо нешо од играње малски фудбал.:)
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
6 или 7мо оделение не ми текнува. Гледав порнич и мојот прв оргазам се деси со Десанка Шакиќ. Беше преубав момент. Ми беше толку слатко...шо го повторив уште неколку пати во текот на денот.
 

AFI

Член од
17 ноември 2009
Мислења
389
Поени од реакции
98
Паа незнам баш кое одд беше ама другарите правеа маабет за тоа и си велам зошто да не пробам , па пробав и заклучив дека било СУПЕР :vozbud:
 

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.393
Поени од реакции
2.430
Не можам да се сетам
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.433
Поени од реакции
68.568
Или одве членството на форумот настапува во стара добра булшит традиција (таков е и подфорумот) или се делиме на пред и после ЧЕРНОБИЛ генерации...
Којзнае уште една хаварија (Козлодуј!?) и :drk: уште во утробата...уште неиспилени...
Што има да се лажеме, како за голема мистерија да се работи :) А и што има лошо ако се дрка од 7-8 години...
Незнам зошто али во тоа време се палев на женски кои тепаа машки :drk: :pos: :kesa:
Сетоа тоа ме стимулираше само на една ствар, САМОЗАДОВОЛУВАЊЕ :icon_mrgr Убаво ми беше чуството иако не излагаше ништо при свршувањето:) Први меки порничи кои ги гледав беа тие на Сител што ги даваа после 12 во почетокот на новиот милениум. Памтам и прв камшат. Убаво чувство кое предизвика зачуденост кај мене. Немав правено муабети со други околу тие работи. И кога веќе во 7-8 одд почнавме да се отвараме кој што прави, дури тогаш ми стана јасно како дошло до таа промена :kesa:
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.501
Поени од реакции
33.643
Си пореметил нешто у внатрешна меморија.. 7 години?
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.650
Поени од реакции
9.855
^ Same here.
Кога почнав сам да се бањам почнав да експериментирам со братот,а и се дружев со постари деца од мене,и уз заебанција,логика ова она сватив шо уствари сум праел ( претходно појма немав,али беше ебано добро )
Па првиот камшот после е незаборавен,после роденденот у 7 оделение коа ги испратив гостите, у вецето :drk:
Ко вчера да беше..... xD
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Го памтам, како не. Иако не во детали, зошто за таквите блажени состојби ретко си доволно сконцентриран за да памтиш концизно све :) Знам дека претходно бев теориски добро поткована и знаев што отприлика ме чека :icon_lol:
 

|Volkswagen|

Тастатурата е посилна од мечот!
Член од
21 јули 2009
Мислења
2.725
Поени од реакции
892
8 годишна возраст...спонтано...
Врска немав што е оргазам. Сонував „голи тетки“ и ...опа...wtf was that?! Искрено дури и се исплашив за момент.
 
Член од
11 јули 2010
Мислења
12
Поени од реакции
2
6 или 7-мо одделение бев и после школо во вц на наставничката по ликовно :drk::drk:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom