Се продава Sigma 17-50mm 2.8

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
18.310
Поени од реакции
15.501
Се продава Sigma 17-50mm f2.8
Цена 250е фиска
 

smole

Ѕверотилук
Член од
26 јануари 2007
Мислења
1.683
Поени од реакции
284
Точен модел, mount, слики од објективот,филтри, од каде е купен, гаранција?
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
18.310
Поени од реакции
15.501

Kajgana Shop

На врв Bottom