Се продава Nikon d3100

Член од
7 октомври 2013
Мислења
74
Поени од реакции
26
Апаратот е нов само неколку пати е употребен аматерски за родендени и слично. Истиот е фулл пакување онака како што е од првиот ден (18-55mm)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom