Се прашував дали некој од форумов ги гледа Salad fingers епизодите

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
27.140
Поени од реакции
85.467
Братучеда ми , заврши сега прво оделение , сакаше да учи англиски , и и ги пуштив да ги гледаме и и ги преведував .o_O
Еве за утре да ти дадам предлог што да и преведуваш на братучеда ти
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.838
Поени од реакции
10.597
Ја пуштам втора епизода, гасам јутјуб на пола и ова уште зборува. :eek: Weird shit.
 
Член од
9 мај 2013
Мислења
331
Поени од реакции
222
Ја пуштам втора епизода, гасам јутјуб на пола и ова уште зборува. :eek: Weird shit.
Најверојатно те зеза Flash-от и на мене понекогаш тоа ми се дешава со Youtube.
Добро што си ја изгасил на пола пат епизодата, втората половина од втората епизода е најхардкор :)
Едно дете ќе се испече во шпоретот заедно со рибата по грешка. Кривец за тоа е........ се знае Salad fingers :D
 
P

parvati

Гостин
И ја сакам да иам руке од марулу
добар тандем ке се дешаа кд ке пију ракију
зарази ме сс овој дип факинг крипи шит
 
Член од
9 мај 2013
Мислења
331
Поени од реакции
222
И ја сакам да иам руке од марулу
добар тандем ке се дешаа кд ке пију ракију
зарази ме сс овој дип факинг крипи шит
Хехехе сори ако сам те заразија са тај крипи шит, ама и мене ме зарази еден од Канада на времето. Тој ми го покажа салад фингерс. Сепак мислам дека не би било добро ако прстите ти се од марула. Многу ке ти бидат кршливи :D
 
Член од
9 мај 2013
Мислења
331
Поени од реакции
222
Добар е но ме нервира дека е флеш.
Зашо те нервира флешот? Сакаш да изгледаат малце пореалистични анимациите. Затоа?
Ех и јас би сакал ама за тоа треба мноооооооогу повеќе труд.
 
G

garthok

Гостин
Зашо те нервира флешот? Сакаш да изгледаат малце пореалистични анимациите. Затоа?
Ех и јас би сакал ама за тоа треба мноооооооогу повеќе труд.
Неќам флеш во аниме техника би делувало по артистички.
 
Член од
9 мај 2013
Мислења
331
Поени од реакции
222
Неќам флеш во аниме техника би делувало по артистички.
Тотално се слагам со тебе. Штета само што тоа никогаш нема да се деси. Да ги прецртаат во аниме или било која друга пореалистична техника.
 

4NHK0

Јас сум ти батка у суштина многу флексибилен шизик
Член од
9 април 2014
Мислења
1.153
Поени од реакции
846
Само што сакав да отворам тема за салад фингрс.Толку јако нешто немам во животот гледано.Омилена ми е капборд-8мата епизода.
Инаку Дејвид,креаторот се инспирира кога ќе отиде во една рушена зграда,зема столчето,си седнува и пишува.Крај.
 
Последно уредено:

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.098
Поени од реакции
37.023
Во втората епизода кога пробува каков вкус имале другарчињата , и коментар оддолу.

Schmapple
2 months ago

WHY DIDN'T HE TASTE THE BLACK ONE

:pos::pos::pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom