Се имате ли онесвестено?

Scorpia

The one and only
Член од
4 април 2011
Мислења
86
Поени од реакции
16
mene porano mi pagjase shekerot mnogu cesto i mi se ima sluceno 5-6 pati da se onesvestam...se ti se zamagluva, ti se namaluvaat osetite, gubis sila vo nozete i sledno shto gledas e deka si na zemja :/ ne e voopshto interesno : )))) zatoa sekogash nosev sekercinja so mene hahaha
 
Член од
14 ноември 2010
Мислења
63
Поени од реакции
24
Ednas koga igravme kosarka nesakajki me udrija,t.e me sopnaa padnav na glava,site se smeevme,stanav pravo se smeev naedns zema da mi se vrti a ne kazav mi se stemni i sum padnala koga se razbudiv pogodi sto ? celo igraliste bese nad mene :D .. ali nisto strasno me isprskaa so voda i si otidov doma imav malo dupce i nisto strasno :ROFLMAO:
 

TheFrisb

(Астроном)
Член од
5 јуни 2011
Мислења
246
Поени од реакции
80
Се имате ли онесвестено?Одговор:НЕ
 
Член од
14 ноември 2010
Мислења
63
Поени од реакции
24
jas se imam povekje pati koga od nejadenje ts pad na seker vo krv, interesno e u sekoj slucaj nekako imas custvo deka si tuka ama ne si svesen interesno e. e sea najgadno bese kola koa me udri i se onesvestiv verovatno nekoja odbrana na organizmot neznam zasto se onesvestiv samo gadnoto e otvaras oci i glea 50 dusi okolu tebe i sekoj kazue so treba da se prai a ti takov cekajte malce stop :)
Me nasmea so ova poslednoto. a ti takov cekajte malce stop :DDD
--- надополнето: Jul 9, 2011 11:23 AM ---
Се имаме. Во основно, на приредба, во првиот ред на хорот, на бина. :kesa: Мојата "точка" беше ненајвено изненадување за родителите, додуша и за наставниците. :pos:
Што сум ја крива што не` оставија три саати да стоиме. :pipi:
ccc osekam site nastavnici pocnaa da trcat :D
 
F

FuckYouAll

Гостин
Да, со она финтана клекни-стани шо е :D
Незнам дали би пробал пак такво нешто. :)
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Зошто мислам дека имам пишано на темава ама не ми дава дека сум пишал.
Не е важно еднаш како дете и мораше по природен закон, не беше од стоење жештина туку недоволна циркулација на крв во глава или од нејзе, затоа што еден фин дечко ми закачи шестар во врат и јас се најдов на подот од училишниот ходник :D
 
Член од
25 јануари 2011
Мислења
2.263
Поени од реакции
5.081
Во далечната 2008-ма се сеќавам летото беше мнооооогу жешко, излегувам јас од дома (во куќа живеам), ме мава топлотен бран и онесвестуење и право по скали надоле ко некоја бог да чува... и си завршив во болница со потрес на мозок и се сеќаам половинава не да ме болеше... будала работа :cautious:
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.033
Поени од реакции
14.966
стемнување пред очи....охохохооооооо.....ако тоа е онесвестување...
не бе...се немам онесвестено...можеби ме имаат успиено негде 98ма за операција......од тогаш....никад :)
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.610
Никогаш до сеа ...
 

Noorotic

пецач на риби
Член од
22 февруари 2011
Мислења
892
Поени од реакции
383
Не.

Опомена од модераторот : Подобро напиши реченица нареден пат одколку краток одговор со Да или Не. Во спротивно, ваквите коментари ќе бидат избришани.
 
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
Да се онесвестив од глад,цел ден не јадев
 

Kajgana Shop

На врв Bottom