Се бараат Sonic The Hedgehog Фанови!

Член од
13 јуни 2008
Мислења
2
Поени од реакции
1
Дали во Македонијава НАША има некои Sonic Фанови?

Ако има нека ПИШАТ!
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: GGA

GGA

Член од
18 ноември 2020
Мислења
11
Поени од реакции
1
Јас сум голем фан на Соник. Сега ја видов страницава па затоа пишувам толку доцна.
 

GGA

Член од
18 ноември 2020
Мислења
11
Поени од реакции
1
Јас сега повеќе аниме гледам, но се уште сум фан на Sonic the Hedgehog.
Многу работи знам за серијата, иако не сум играла толку Соник игри. Од кога си фан на Соник? Јас сум од пред 3 години.
 
Член од
23 септември 2018
Мислења
29
Поени од реакции
25
Јас сега повеќе аниме гледам, но се уште сум фан на Sonic the Hedgehog.
Многу работи знам за серијата, иако не сум играла толку Соник игри. Од кога си фан на Соник? Јас сум од пред 3 години.
Искрено, од пред 2 месеца хаха, али од многу одамна знам за Соник.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: GGA

GGA

Член од
18 ноември 2020
Мислења
11
Поени од реакции
1
Искрено, од пред 2 месеца хаха, али од многу одамна знам за Соник.
Ако сакаш повеќе информации користи Sonic News Network или како што го викаат Sonic Wiki. Тоа е како википедија за Соник направено од фанови, но податоците се точни скоро секогаш. Не се сеќавам некогаш да имало погрешни информации.
 
Член од
13 јуни 2008
Мислења
2
Поени од реакции
1
Wow, после толку години конечно добив reply.
Пред неколку дена го погледнав филмот по втор пат. Ретко во денешницава да се погоди волку добар филм базиран на видео игра.
 

eMilanist

Ursus domesticus
Член од
27 септември 2007
Мислења
2.291
Поени од реакции
1.572
Филмот е супер. Дали има некаде кај нас играчки и маици со Соник?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom