Се Продава Canon 100D

Член од
24 август 2011
Мислења
105
Поени од реакции
35
Canon-EOS-100D-test-phototrend_7.jpg
Се продава Canon 100D, со ~ 15000окинувања.
Во одлична(минт состојба).

За повеќе информации за апаратот
Canon EOS 100D/Rebel SL1 Review


Во кратки црти, најмалиот можен DSLR,

Цена 17000ден
Цена не е фиксна, ке се договориме, го продавам оти ми стои, не го користам

Можна е комбинација со
Canon 40mm f2.8 pankace, за +8000ден
 

Kajgana Shop

На врв Bottom