Сељо чунинг

Дискусија во форумот 'Автомобилизам и мотоциклизам' започната од zelenko, 3 април 2018.

 1. zelenko

  zelenko

  Член од:
  6 февруари 2010
  Мислења:
  780
  Допаѓања:
  742
  Домашно-балкански сељо тјунинг коли

  Не знам дали веќе има ваква тема ама мислам дека заслужува една.

  Па да почнеме:
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На Sungerot Bob и VOLK2234 им се допаѓа ова.
 2. zelenko

  zelenko

  Член од:
  6 февруари 2010
  Мислења:
  780
  Допаѓања:
  742
  Панаѓур едишн[​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На VOLK2234 и Slash- им се допаѓа ова.
 3. Slash-

  Slash-

  Член од:
  21 септември 2008
  Мислења:
  4.011
  Допаѓања:
  2.511
  Одлична тема :D
  Не знам лугево што размислуваат, си вика леле топкако сум ја напраил колата ... хондава барем изгледа здраво.. за кој курац вратите нагоре да се отвараат и тој ужасен волан и гаџети на столб
   
  На Morgan Freeman, zelenko и Ilumious им се допаѓа ова.
 4. kicodarker

  kicodarker

  Член од:
  29 јуни 2006
  Мислења:
  586
  Допаѓања:
  749
  Ромскиве лади стилизирани со налепници “најк адидас малиот ага...“ важат во темава?
   
  На alekjov и PIRATIC им се допаѓа ова.
 5. zelenko

  zelenko

  Член од:
  6 февруари 2010
  Мислења:
  780
  Допаѓања:
  742
  Секако, се што спаѓа под "улепшавање" на колата.

  Sent from my SM-G950F using Tapatalk
   
 6. zelenko

  zelenko

  Член од:
  6 февруари 2010
  Мислења:
  780
  Допаѓања:
  742
  Еве и од комшии некоја слика[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На Иван CFC, staycalm и Ron Burgundy им се допаѓа ова.
 7. Ron Burgundy

  Ron Burgundy

  Член од:
  29 јуни 2014
  Мислења:
  7.701
  Допаѓања:
  8.177
  нема некоја тигра што не е со мотика тунинг останато у државава:D
   
 8. zelenko

  zelenko

  Член од:
  6 февруари 2010
  Мислења:
  780
  Допаѓања:
  742
  Малава баш е горда на аутото[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
 9. VOLK2234

  VOLK2234 еврофоб и хомоскептик

  Член од:
  16 септември 2008
  Мислења:
  5.517
  Допаѓања:
  4.372
  All show, but no go :LOL:
   
  На Ilumious му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Derp

  Derp

  Член од:
  20 септември 2017
  Мислења:
  173
  Допаѓања:
  228
  Брат јас мислам дека ти љубоморен му си на луѓево шо си ги дотеруваат вака коливе. Немој да ми речиш дека на Need for Speed Underground не ги боеше, лепеше, спојлери не му клаваше.. Барем признај си. :icon_mrgr:
  Пежовкава и таа погоре си се сасвим уред.
   
 11. StefusRefus

  StefusRefus

  Член од:
  20 јули 2016
  Мислења:
  2.423
  Допаѓања:
  1.007
  Кој го гледа Тигарчето...добија награда Мотика 206
   
 12. Makaron

  Makaron КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!

  Член од:
  16 јули 2014
  Мислења:
  5.993
  Допаѓања:
  10.096
  Неможат со јапонскиве.

  [​IMG]
   
 13. zelenko

  zelenko

  Член од:
  6 февруари 2010
  Мислења:
  780
  Допаѓања:
  742
 14. Црноризец Храбар

  Црноризец Храбар

  Член од:
  24 мај 2014
  Мислења:
  3.527
  Допаѓања:
  3.384
  Аооо темава одамна требаше да ја има :D интересно е што се тие неколку модели се жртви на сељо третман :aplauz:
   
 15. Ilumious

  Ilumious Патник, педер, поет, администратор, масон

  Член од:
  29 јануари 2007
  Мислења:
  74.643
  Допаѓања:
  151.215
  Како бе ноу гоу, кога ќе почне тоа ауспухот да пука, пууу, сите жени во радиус од 3 км остануваат бремени.
  --- Споено дупло мислење, 4 април 2018 ---
  а оној со голфон 4 нека ми пише онака спуштена па и со оние од страна како и да се викаат кога ќе успее да ја повози низ градов без да ја испозакачи сегде. И на мојот голф имаше преден спојлер па го извадив, зафаќаше дури и на нерамнините од асфалтот на Партизанска.
   
  На VOLK2234 му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: