Сериозни врски

Дали има заинтересирани девојки за сериозни врски


  • Вкупно гласачи
    25
Член од
12 јануари 2019
Мислења
3
Поени од реакции
2
Мојот дечко од русија, има пријател се вика Александар (Саша нагалено) и има 27 години бара добра и пристоја девојка секако со сериозни намери ако има некоја заинтересирана нека напише.
 
F

Flatter

Гостин
Јас пак прочитав по грешка пријателка по име Александра(Сашка нагалено)

P.S: CV задолжително ли е да се има?
 
Член од
12 јануари 2019
Мислења
3
Поени од реакции
2
Јас пак прочитав по грешка пријателка по име Александра(Сашка нагалено)

P.S: CV задолжително ли е да се има?
Не разбирам зошто постојат луѓе кои се однесуваат грубо и несоодветно зарем нема некој кој верува дека може да се најде љубов во друга држава ако сакате ќе ви кажам се за него не е проблем се надевам, само не се однесувајте непристојно има милион случаеви луѓе се запознале преку интернет и си нашле љубов ако сакате ќе го замолам летово да дојде во Македонија и ќе се запознаете што е толку тешко и онака дечко ми доаѓа од Русија да ме посети можеби и тој ќе дојде.
 
Член од
9 мај 2018
Мислења
1.628
Поени од реакции
2.167
Не разбирам зошто постојат луѓе кои се однесуваат грубо и несоодветно зарем нема некој кој верува дека може да се најде љубов во друга држава ако сакате ќе ви кажам се за него не е проблем се надевам, само не се однесувајте непристојно има милион случаеви луѓе се запознале преку интернет и си нашле љубов ако сакате ќе го замолам летово да дојде во Македонија и ќе се запознаете што е толку тешко и онака дечко ми доаѓа од Русија да ме посети можеби и тој ќе дојде.
Е па има Инстаграм, Фејс. Ова ти е како на оглас да бараш а не на социјални мрежи...
 
Член од
12 јануари 2019
Мислења
3
Поени од реакции
2
Е па има Инстаграм, Фејс. Ова ти е како на оглас да бараш а не на социјални мрежи...
Знам ама немам толку пријателки и сите се зафатени затоа барам помош од тука се надевав ќе се најде некоја
 
F

Flatter

Гостин
Не разбирам зошто постојат луѓе кои се однесуваат грубо и несоодветно зарем нема некој кој верува дека може да се најде љубов во друга држава ако сакате ќе ви кажам се за него не е проблем се надевам, само не се однесувајте непристојно има милион случаеви луѓе се запознале преку интернет и си нашле љубов ако сакате ќе го замолам летово да дојде во Македонија и ќе се запознаете што е толку тешко и онака дечко ми доаѓа од Русија да ме посети можеби и тој ќе дојде.
Си нашла каде да бараш каде што никој со никого не се познава.
Имаш социјални мрежи, дејтинг апликации по мобилен и што уште не.
Се убаво само со овие гласовите над темава што си ги ставила што правиме? Попис правеш или ?
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.913
Поени од реакции
9.520
Знам ама немам толку пријателки и сите се зафатени затоа барам помош од тука се надевав ќе се најде некоја
КО во цела Русија со милиони убај жени не нашол ниедна овде ич
 
Член од
30 август 2017
Мислења
997
Поени од реакции
1.433
Врски не се наоѓаат на интернет бе, каков русин е тој??? Има колку сакаш риби по журки/забави, кафулиња, други настани што се организират...ако ве бива ве бива ако не, помирајте се со фактот и дркајте
 

smihajlo

Superposition, Relentless
Член од
11 август 2010
Мислења
3.668
Поени од реакции
4.397
Мојот дечко од русија, има пријател се вика Александар (Саша нагалено) и има 27 години бара добра и пристоја девојка секако со сериозни намери ако има некоја заинтересирана нека напише.
Нели Русија беше земја каде што процентуално има многу повеќе жени од мажи?
Инаку има зошто да не. Нека се прошета ќе најде.
 
Н

невидливио

Гостин
Отсекогаш сум сакал да живеам во Русија. Заинтересиран сум за сериозна врска. На дечкото ако е поимотен можам да му понудам многу љубов страст и романтики. Може и брак. Дм за сериозна понуда.
 

Down

Boozer
Член од
4 мај 2012
Мислења
3.237
Поени од реакции
5.162
Отсекогаш сум сакал да живеам во Русија. Заинтересиран сум за сериозна врска. На дечкото ако е поимотен можам да му понудам многу љубов страст и романтики. Може и брак. Дм за сериозна понуда.
Педери не примаат у Русија, пробај Грција, Шведска.
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.735
Поени од реакции
24.380
Чекајте, децо, дада Агда да ви каже што е муабетов... Ако членот/членката што ја отворил/а темава не е трол и случајов е вистинит, тогаш дечкото на девојкава ја убедил да најде му најде другарка на другар му, за ликов да не патува сам и да имаат можност со другарот да доаѓаат заедно на провод, со можност за нештото да прерасне во посериозна врска, можеби.

Така да, децо, ако имате сингл сестри, братучетки, дајте да им отвориме можност за да заминат во поразвиена земја, затоа што ова комуњариве ни ја продадоа државата. МАКЕДОНИЈА ВЕЧНА! :oeoeoe:
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.606
Поени од реакции
34.798
Мојот дечко од русија, има пријател се вика Александар (Саша нагалено) и има 27 години бара добра и пристоја девојка секако со сериозни намери ако има некоја заинтересирана нека напише.
... може има ...види ТУКА од Скопје! :) .... а може и пошироко ТУКА во МКД!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom