Сервисирање на велосипеди

  • Креатор на темата VirtualA
  • Време на започнување
V

VirtualA

Гостин
Здраво,
Дали некој познава мајстор за поправка на велосипед во Кисела Вода или центар. Станува збор за обичен велосипед, односно не е некоја марка позната.
Проблем имам со предната ѕвезда кој мислам дека е искривена, исто и треба да се среди и системот за менување на брзини.
Фала.
 

B_O_K_I

RACING maniac
Член од
30 април 2008
Мислења
1.930
Поени од реакции
725
Имаше ка шампионче ама мислам дека го затвориа, а пред рампа мислам дека има вучко провери таму поздрав.
 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
2.730
Поени од реакции
4.361
Мислам дека до Зеленото пазарче има сервис за велосипеди.
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.352
Поени од реакции
788
Оди било каде само во Собим на илинденска не оди. Не ни купувајте од таму тачаци.
 

Strenght

Never Give Up!!
Член од
24 април 2010
Мислења
2.205
Поени од реакции
1.278
Поправка на точак во останати спортови. цц

т.е на некој начин поправката е спорт xD
 

Jordan Rudess

Tonight's the night.
Член од
3 декември 2008
Мислења
412
Поени од реакции
53
Некој случајно да не знае некој мајстор за велосипеди во близина на Ново Лисиче?
 
На врв Bottom