Сервери за играње

Член од
24 октомври 2011
Мислења
24
Поени од реакции
23
Јас сум женско и играм кантер 24/7 така да сакав да ве прашам на кој сервери најчесто играте?
јас најчесто сум на oscar,telekabel,tabu,pizza gaming..
:) :):)
 

Doc Holliday

Модератор
Член од
5 ноември 2010
Мислења
5.044
Поени од реакции
3.939
Играм детран,на SPEED Deathrun,*GF*Deathrun,сурф на Serbian Playground Surf,и на cool surf.
Паблик не сум играл едно дибри 6 месеца.
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.387
Поени од реакции
2.397
Јас сум женско и играм кантер 24/7 така да сакав да ве прашам на кој сервери најчесто играте?
јас најчесто сум на oscar,telekabel,tabu,pizza gaming..
:) :):)
Ај пробај на прилепскиот сервер : cs.kabelnet.net.mk
 
Член од
12 септември 2011
Мислења
42
Поени од реакции
6
Shad[Y] PUB All Stars*
148.251.177.209:27073
odlicen srw,free slot+imm za team igraci 18+,bez citeri,4xboost=full admin,dojdete i uverete se.Prijatna igra vi posakuva Shad[Y] admin team..
 

Arwen Undómiel

don't quit the chase
Член од
28 јануари 2016
Мислења
183
Поени од реакции
429
Член од
7 август 2015
Мислења
52
Поени од реакции
19
Даа јас играм 24/7 мајка ми само вика по мене станувај акко мушкаданка си :P[DOUBLEPOST=1462157992][/DOUBLEPOST]
Balkan Gaming Arena, моментално најпопуларниот балкански паблик сервер.

Source: Name: [SRB] Balkan Gaming Arena | No AWP |
Game: Counter Strike Source
Address: 109.207.32.13

Name: [SRB] Balkan Gaming Arena | Only Dust2 |
Game: Counter Strike Global Offensive
Address: 109.206.96.9

Дојдете на доминација! :D
Kako ti e nick na na only de_dust ja bash preeska igrav Mene mi e gabiganja takvi nikchinja gabi gabche :P
 

Arwen Undómiel

don't quit the chase
Член од
28 јануари 2016
Мислења
183
Поени од реакции
429
Даа јас играм 24/7 мајка ми само вика по мене станувај акко мушкаданка си :P[DOUBLEPOST=1462157992][/DOUBLEPOST]
Kako ti e nick na na only de_dust ja bash preeska igrav Mene mi e gabiganja takvi nikchinja gabi gabche :P
Играм само source, на првиот сервер. Таму сум и админ.
 

Rosemberg

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
10.511
Поени од реакции
7.953
За cs go зборате? :D
 
На врв Bottom