Los Serrano

Член од
8 јануари 2013
Мислења
5.052
Поени од реакции
12.936
Остај го Боличе, види ја Тете каква е :love:
Мене подобра ми беше во серијата од 2006 до 2008 година отколку сега и некако плава не ми оди многу многу. Ама врвови е типката, штета што не се појавува во многу серии/филмови, сега имаат една серија со болница заедно со Африка и двете глумат. Иначе од Серанови исто многу јака ми беше Ана што се појави покасно и Elsa Pataky
 
B

Beginner

Гостин
Денес ја завршив цела а ја почнав од 27-28 јули и тоа ја видов од овде од пост во Драга Кајгана и ја гледав од почеток и секако вредеше хуморот е предобар се додека не умира Лусија тогаш веќе серијата губи гледаност а богами и квалитет. Крајат беше онака лош али ок. Најинтересни ми беа Гиле, Тете, Раул, Цуки добро и Диего, Фити и Сантијаго си имаа свои моменти ама Гиле со заебанциите во школото и Раул со глупостите не се надминува тоа :D Сега ми е жал што ја изгледав толку брзо ми иде да ја почнам пак предобра серија за секој што сака да ја гледа еве го каналот и на секоја епизода има точен српски превод
 
Член од
8 јануари 2013
Мислења
5.052
Поени од реакции
12.936
Денес ја завршив цела а ја почнав од 27-28 јули и тоа ја видов од овде од пост во Драга Кајгана и ја гледав од почеток и секако вредеше хуморот е предобар се додека не умира Лусија тогаш веќе серијата губи гледаност а богами и квалитет. Крајат беше онака лош али ок. Најинтересни ми беа Гиле, Тете, Раул, Цуки добро и Диего, Фити и Сантијаго си имаа свои моменти ама Гиле со заебанциите во школото и Раул со глупостите не се надминува тоа :D Сега ми е жал што ја изгледав толку брзо ми иде да ја почнам пак предобра серија за секој што сака да ја гледа еве го каналот и на секоја епизода има точен српски превод
Мојот пост ти беше значи инспирација, ептен ми е мило. Исто и јас овака се чувствував, еве баш денес од чиста мира ми текна на епизодата во вентилација коа се криеја да шпиунираат, па после на таа кога Тете месечареше и прснав од смеа. Во право си за се што си напишал, тоа е генерално мислење кај сите, само не требало да пишеш тоа со смртта за ако некој случајно не ја гледал, да не му откриеме спојлер. Поздрав. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom