Сенке над Балканом

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.453
Поени од реакции
15.990
Зошто сите го мразат Биковиќ јас стварно не знам?
Најискрено одвратен ми е како појава уште кога се појави во "Стижу долари". Исто и Горан Кичиќ и Александар Радојичиќ. Но да не ширам оф топици. :D
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.778
Поени од реакции
7.515
Jaс па највеќе го сакам како актер Биковиќ. Одвај чекам да почне Јужни ветар серијата.
 
Член од
24 јануари 2015
Мислења
1.737
Поени од реакции
1.163
Од утре почнува на МРТ.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
Најискрено одвратен ми е како појава уште кога се појави во "Стижу долари". Исто и Горан Кичиќ и Александар Радојичиќ. Но да не ширам оф топици. :D
За Горан Кичиќ го делам истото мислење, ама Биковиќ беше одличен во Монтевидео и од тогаш заслужено има одлична кариера и во Србија и во Русија.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.792
Поени од реакции
17.151
Најискрено одвратен ми е како појава уште кога се појави во "Стижу долари". Исто и Горан Кичиќ и Александар Радојичиќ. Но да не ширам оф топици. :D
Добар е Горан не знам зошто хејт спрема него.Секоја улога која ја играл оставил впечаток и е запаметен.
Другиве се малку помлади,Биковиќ има одлична кариера во Русија и ќе стаса далеку а за Александар па не знам,него го знам од Монтевидео само така да не би коментирал нешто повеќе за него.
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.453
Поени од реакции
15.990
За Горан Кичиќ го делам истото мислење, ама Биковиќ беше одличен во Монтевидео и од тогаш заслужено има одлична кариера и во Србија и во Русија.
Јас пак ке кажам одвратен ми е како појава, не мора да значи дека е лош актер. Истото го мислам и за Вук Костиќ, ликот секогаш добива исти улоги. БТВ не ме чуди и во третиот дел да добие.
Автоматски споено мислење:

Добар е Горан не знам зошто хејт спрема него.Секоја улога која ја играл оставил впечаток и е запаметен.
Другиве се малку помлади,Биковиќ има одлична кариера во Русија и ќе стаса далеку а за Александар па не знам,него го знам од Монтевидео само така да не би коментирал нешто повеќе за него.
Не е бе Горан, него е ГорДан. :D Абе сите улоги му се исти, дај не заебавајте, со исти мимики глуми, башка што од други причини не го поднесувам. ПАк да не ширам и со тебе и @Shawn Spencer, ако мене не ми се допаѓа некој, морално или физички, не мора да значи дека е лош актер...
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.792
Поени од реакции
17.151
Јас пак ке кажам одвратен ми е како појава, не мора да значи дека е лош актер. Истото го мислам и за Вук Костиќ, ликот секогаш добива исти улоги. БТВ не ме чуди и во третиот дел да добие.
Автоматски споено мислење:



Не е бе Горан, него е ГорДан. :D Абе сите улоги му се исти, дај не заебавајте, со исти мимики глуми, башка што од други причини не го поднесувам. ПАк да не ширам и со тебе и @Shawn Spencer, ако мене не ми се допаѓа некој, морално или физички, не мора да значи дека е лош актер...
Си правиме муабет ништо страшно ако си имаш твој став.
Не сум запознает со неговиот личен живот,го знам од неколку улоги и ми оставил голем впечаток,исто мислам дека и во серијата го направи истото.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.778
Поени од реакции
7.515
Некој ја има оваа книга читано што била поклон во списание во Србија?
1578260211050.png
 

Goran Bt

локал патриот
Член од
28 јуни 2009
Мислења
8.819
Поени од реакции
7.113
Link nekade na net da se izgledaat seriite od prvata i vtorata sezona?

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom