Сендвичара "Седмица"

Член од
26 јуни 2013
Мислења
3.597
Поени од реакции
14.641
Ова е истиот момент како со Пивница сите вика демек у стил ако Пане го накачи пивото никој нема да му оди,и у 2-3 наврати се крева и пак е фул.Онака стар муабет ама тоа е фората углавном.
 
Член од
9 ноември 2017
Мислења
523
Поени од реакции
1.161
Ова е истиот момент како со Пивница сите вика демек у стил ако Пане го накачи пивото никој нема да му оди,и у 2-3 наврати се крева и пак е фул.Онака стар муабет ама тоа е фората углавном.
И 7ца пак ќе биде фул, пошо каква и да е, е институција во државава за Fast Food. Ете прееска во Центар 2 реда се чекаа од вратата па до шанк. Јас за мене си кажувам дека ќе ги избегавам, зошто не ми вреди да го јадам тоа што ми го даваат за парите. А очигледно на пола држава им вреди, така да освен цените, ништо друго нема да се смени. :D
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.225
Поени од реакции
78.817
Мене лично не ми мења ништо покачувањето, а исто би ми се фаќало и бесплатни да ги напраат сендвичите таму.
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.479
Поени од реакции
16.099
Затоа што народот е глуп и иде на фенси места било да се кафиќи/сендвичари/реторани итд. Значи со извинение гомно да им стават у тоа хамбургерот и него ке го изедат, само ке им остане егото нахрането со тоа дека јаделе/бие во фенси местото
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.629
Поени од реакции
34.888
хахахаххахахахах ова може да оди и во најглуп пост :)

:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:како бе петиција против приватник, најдобра петиција е да не му купувате, ќе му падне продажбата и ќе види не види или ќе ја намали цената, или ќе го подобри квалитот.
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
Затоа што народот е глуп и иде на фенси места било да се кафиќи/сендвичари/реторани итд. Значи со извинение гомно да им стават у тоа хамбургерот и него ке го изедат, само ке им остане егото нахрането со тоа дека јаделе/бие во фенси местото
Абе седмица шо е едно фенси место шо да ти рапсравам...
 
Член од
30 септември 2011
Мислења
30
Поени од реакции
10
еднаш успеа петиција пред 5 6 години и јаче од 120 го бутнаа на 110 ... така нешто бледо памтам
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Се отруја неколку души, па луѓе пак им идат, а вие петиции ќе правите... :pos::pos::pos: Не сте нормални.
 
Член од
8 јануари 2013
Мислења
5.052
Поени од реакции
12.936
Ај се да сфатиш, ама тоа што има луѓе што самите имаат отровање од Седмица добиено, и продолжуваат после одредено време пак да си зимаат од таму, за нив што да се каже, која петиција да се потпише. Од главата си патиме :cenzura:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom