Семинарски, состави, есеи, задачи

Член од
17 октомври 2013
Мислења
3
Поени од реакции
1
Дечки дали имате состав на тема Другарстово ми отвора широки видици во животот

БЛАГОДАРАМ ОД НАПРЕД
 
Член од
26 февруари 2013
Мислења
116
Поени од реакции
31
Треба да пишувам семинарски труд за карл маркс али на факултет сум така да ми треба нешо така по професионално напишано па ако има некој шо смета дека може да ми помогне нека пише. Благодарам
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.004
Поени од реакции
57.043
Треба да пишувам семинарски труд за карл маркс али на факултет сум така да ми треба нешо така по професионално напишано па ако има некој шо смета дека може да ми помогне нека пише. Благодарам
Види ако можеш да најдеш учебник по Филозофија за 4та година гимназиско образование.
Ако добро се сеќавам имаше едно 10тина страни за Карл Маркс.
 
Член од
8 септември 2012
Мислења
19
Поени од реакции
10
Дали има некој семинарска за „Анализа на финансиски извештај на трговско друштво“??..ај ве молам ако има некој нека ми прати линк по ПП...ИТНО МИ Е....Т.Е. ДО ЧЕТВРТОК!!!!
По кој предмет е ова?
 
Член од
12 септември 2011
Мислења
42
Поени од реакции
6
здр,ако има некој состав на тема Се што не чини произлегува од човекот,се што е добро е исто така негово дело,но она што е добро никогаш не умира по човекот.
и на темата Животот се цени по делата а не по траењето :))
 
Член од
6 август 2012
Мислења
16
Поени од реакции
0
Има ли некој податоци за семинарска по математика на тема Векори и операции со вектори ???
--- надополнето: 9 декември 2013 во 18:31 ---
Има ли некој податоци за семинарска по математика на тема Векори и операции со вектори ???
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.004
Поени од реакции
57.043
Има ли некој податоци за семинарска по математика на тема Векори и операции со вектори ???
--- надополнето: 9 декември 2013 во 18:31 ---
Има ли некој податоци за семинарска по математика на тема Векори и операции со вектори ???
Вектори
 
Член од
19 август 2011
Мислења
38
Поени од реакции
23
Некој ако може малку материјалче на тема комуникацијата во јавниот простор и улогата на новинарството .. некој линк нешто .. фала однапред :)
 

Lu5

Som la gent Blaugrana!
Член од
30 ноември 2011
Мислења
4.212
Поени од реакции
7.269
Дајте нешто Информатика семинарска, не е битна темата :)
 

marTin*

мαјатιη™
Член од
10 октомври 2008
Мислења
287
Поени од реакции
12
Здраво да прашам некој да не има семинарска/материјал нешто за видови стиропор и нивна примена.
 
Член од
7 април 2013
Мислења
183
Поени од реакции
325
Луѓе да не има некој нешчо за алкохолизмот, дрогата, проституцијата, нервна клетка, сонови, да ми прати нешчо. Оти на другар ми по психологија им бараат различни инфо
 
Член од
9 април 2008
Мислења
790
Поени од реакции
357
Ај ве молам некој есеј или матерјалче за Заштита на животна средина во Меѓународно Јавно Право , а може и само за Заптита на животна средина.
 

Zmicev

The King of Kings
Член од
26 ноември 2013
Мислења
13
Поени од реакции
0
Малку помош за есеј на тема "Иднината како надеж и предизвик„ и “Несакани и штетни последици од употреба на порци на денешницата„.. Ве молам ако има некој нешто напишано нека прати ми треба итно. Благодарам однапред.
 
Член од
24 декември 2011
Мислења
150
Поени од реакции
24
Дали некој има семинарска/научен труд во врска со Европска Унија (политика на проширување, институции, право на ЕУ)? Ако да, ве молам пратете ми по ПП.
 
Член од
23 ноември 2013
Мислења
4
Поени од реакции
0
Случајно да не има некој за Македонската современа уметност (но не текстот да е од Wikipedia).... ? :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom