Семинарски, состави, есеи, задачи

Член од
10 јуни 2012
Мислења
129
Поени од реакции
23
Jas imam podatoci i literatura mozam da ti napravam seminarska po eftina cena.Pisi inbox
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.589
Поени од реакции
6.943
- Ми требаат примери од задачи за амортизационен фонд !

Барав на нет, ама тенко оди работава. Би помогнало и конкретна литература ако знаете да ми наведете, поврзано со ова.
 

Песимист

Добро информиран оптимист
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.676
Поени од реакции
181
Некој семинарска за Adobe Flash или Html5 ?
 
Член од
22 април 2010
Мислења
1
Поени од реакции
0
Итно ми треба семинарска што опфаќа истражување на пазарот во македонија за неживотно осигурување... автомобили, недвижности итн:cuc:
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.122
Поени од реакции
5.229
Итно ми треба семинарска што опфаќа истражување на пазарот во македонија за неживотно осигурување... автомобили, недвижности итн:cuc:
Пиши само Економијата на Македонија е во длабоки го#на па така да немаме пазар за недвижности автомобили и неживотно осигурување :)
 
B

Black Guard

Гостин
Пиши само Економијата на Македонија е во длабоки го#на па така да немаме пазар за недвижности автомобили и неживотно осигурување :)

Или можеби е до некоја си мафија што цените на становите по квадрат не се многу различни од пристојната Барселона,кога ќе се додадат скапите приватни училишта посебно за странци-Македонија е неповолна,еве англичаните почнаа во Бугарија да купуваат имоти абе селска идила а овде во СК топ понудата е неквалитетен асвалт и пак цената е превисока а би требало да расте при зголемена побарувачка што не е случај освен ако не се рачуна побарувачката за социјални станови иако се друга приказна...и да во длабоко сра*е сме бидејќи градежната оператива просечно ни носеше по 200-300 милиони долари чист девизен прилив а денес..пааа денес нема градежна оператива како основа за квалитетни градби(скоро во Србија имаше слаб потрес и зградите почнаа да се распаѓаат-слично е и кај нас),нејсе најреално мислам дека треба да ги посетиш сајтовите на осигурителните компании (контактирај и со меил ако треба) па да направиш компаративна анализа на понудите за да на крај дојдеш до заклучок.
 
Член од
22 јули 2012
Мислења
115
Поени од реакции
30
другари ИТНО МИ ТРЕБА СЕМИНАРСКА по анатомија тема:cavum abdominis ми бараат до утре се работи за оцена, ако помогне некој арно ако бара некој несто нека каже само да ме услужите :cuc::cuc::cuc:
 
Член од
8 октомври 2011
Мислења
2
Поени од реакции
0
Здраво, дали има некој семинарска или пак некаков материјал на тема СУГЕСТИВНОСТ НА ТРУДОЉУБИВОСТА... Фала однапред, позз
 
Член од
12 август 2012
Мислења
1
Поени од реакции
0
mi treba seminarska po Ucilisna higiena - za pedagoski fakultet, ako ima nekoj ve molam prikacite. POZZZZZ
 

DelPiero10

10ka
Член од
25 февруари 2012
Мислења
583
Поени од реакции
251
Има некој што прави дипломски и колку е цена, имам материјали
 
Член од
14 август 2012
Мислења
3
Поени од реакции
0
ми треба семинарска по статистика ,, Статистичка анализа на потрошувачката на алкохолни (или безалкохолни) пијалоци,, за во некој ресторан да се однесува анализата на потрошувачката :cuc:
 
Член од
27 јули 2012
Мислења
300
Поени од реакции
122
Има некој што прави дипломски и колку е цена, имам материјали
na koj fakultet si i po koj predmet i na sto tema ti treba ??? ako mozam ke ti pomognam
--- надополнето: 1 септември 2012 во 15:30 ---
Nudime izrabotka na seminarski,esei,logoa,maturski,meni ,vizit karti,kompjuterska obrabotka na tekst,biznis planovi,statisticka obrabotka na magistratura,doktorati,anketi,prevod od angliski jazik,brzo i po mnogu povolni ceni.Gratis multimedijalna prezentacija na sodrzinite.
Cenovnik:
Seminarski-400 den
Esej-150 den
Logo-250 den
Maturska -350 den
Meni-500 den
Vizit karti-100 den za 100 karticki
Kompjuterska obrabotka na tekst-350 den
Biznis plan-150 den
Statisticka obrabotka na magistratura-500 den
Doktorat-600 den
Anketi-200 den
Prevod od angliski jazik-150 den
Kontakt preku inbox ili mail:freelanceuslugi@hotmail.com
Uslugi mozat da koristat i luge od drugite gradovi,dostava na trudot po e-mail i isplata na sredstva preku transakciska smetka.
ми требаат материјали за следниве предмети ако имате
- менаџмент
-организациско однесување
-основи на здравствена економија
-основи на јавно здравство
-маркетинг во здравство
Би ви бил благодарен ако ми помогнете
 
Член од
10 јуни 2012
Мислења
129
Поени од реакции
23
Има некој што прави дипломски и колку е цена, имам материјали
Јас можам да ти направам ,имам направено на доста луѓе од форумот.Пиши ми инбокс да се договориме
 

Kajgana Shop

На врв Bottom