Семинарски, состави, есеи, задачи

Член од
27 октомври 2019
Мислења
1
Поени од реакции
0
Некој ако може да ми прати состав за Боженствена комедија?
фала однапред
 
Член од
3 ноември 2019
Мислења
1
Поени од реакции
0
Ajde dobri luge koj ima da mi prati pismena rabota na tema: Rabotata go krasi covekot, mrzelivosta go gnasi i Losiot zbor boli poveke od slakanica
 
Член од
7 ноември 2019
Мислења
1
Поени од реакции
0
Ако може некој да ми прати или да ми даде идеја за есеј со наслов " Човековата слобода и третманот на мотивот на љубовта " поврзано со Данте Алигиери , Беатриче и Петрарка . Фала однапред . :)
 
Член од
10 ноември 2019
Мислења
2
Поени од реакции
0
Ми треба есеј на тема:,,Моето однесување кон другите и нивното кон мене"
Ве молам за утре ми е
Фала однапред
 
Член од
10 септември 2019
Мислења
4
Поени од реакции
0
Дали некој има семинарска за Византиската државаа? хелп
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1
Поени од реакции
0
Здраво ве молам за мала помош утре правам писмена работа по македонски јазик дали ќе може некој да напише нешто за Странецот од Албер Ками-??
 
Член од
19 март 2018
Мислења
20
Поени од реакции
5
Ako ima nekoj sto se razbira od fizika mnogu bi ve zamolil da mi pomognete so nekolku zadaci koi profesorot mi gi dade za utre. Mislam deka ne se mnogu teski ama stvarno ne se razbiram od fizika (imam sliki i od nekoi formuli) AE461044-9C51-40F9-A6C1-5FF08C26B54F.jpeg FFDF2495-5FA6-493E-A841-D103D17D7960.jpeg F8B3FFC1-2428-470C-8BAE-6683C8227499.jpeg
 
Член од
1 март 2020
Мислења
2
Поени од реакции
1
Има ли некој есеј за Илијада на тема "Моралните дилеми на човекот во Хомеровата Илијада" или нешто слично?
 

The Wild Boy

љепотан
Член од
26 декември 2017
Мислења
1.562
Поени од реакции
939
Дечки ај help за есеј на тема пари xd
одамна немам пишувано есеј па некои клучни ствари имам забораено
иначе не е ни за македонски, ни за бизнис туку за граѓанско четврта година
ајде објаснете малце, ја ќе пробам да напишам
(Не БаРаМ гОтОв ЕсЕј)!111!!111!!1!!!1!!1!
Автоматски споено мислење:

1585608310187.png
Еве почнав нешто да не испадне дека сум трупец xd
 
Последно уредено:
Член од
19 февруари 2016
Мислења
419
Поени од реакции
85
Mi treba pismena po makedonski na tema prijatelstvo za 7 oddelenie
Itno mi e do cetvrtok
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676
E fala so mi kaza, ama nemam vreme za pisuvanje, ni dadoa kup domasni za dve nedeli
Сигурно не ви ги дале од денес за по 2 дена сите задачи. Можи некој да ти дај тука некој материјал за да ти послужи како помош, а дека некој ќе ти дај готово средено не се надевај.
 

The Wild Boy

љепотан
Член од
26 декември 2017
Мислења
1.562
Поени од реакции
939
и мене вака ме фатија
знае некој да помогне за есеј тема пари???
 
Член од
19 февруари 2016
Мислења
419
Поени од реакции
85
Сигурно не ви ги дале од денес за по 2 дена сите задачи. Можи некој да ти дај тука некој материјал за да ти послужи како помош, а дека некој ќе ти дај готово средено не се надевај.
Ok, cekam bilo kakva pomos, so ova koronova, dve nedeli ne ni davaa nisto sega se od ednas
 

Kajgana Shop

На врв Bottom