Семинарски, состави, есеи, задачи

Член од
18 јануари 2012
Мислења
381
Поени од реакции
653
Кој к*р сте се запишале на факс, магистерски, коа барате некој друг да ви ги пишува ствариве. И после таквите ко вас најмногу се курчат со титулите, а сироти, појма немате што сте праеле 5-6 години. Неспособни едни. Идете на кафиња и отпишете ги студиите ве молам, штетници сте.
 
Член од
19 март 2014
Мислења
23
Поени од реакции
2
aj ako ima nekoj od praven neka mi pisi inbox da prasam nesto
 
Член од
27 јули 2015
Мислења
16
Поени од реакции
3
Потребна ми е помош околу проект за МИПС(аок). Енибади? :)
 
Член од
26 мај 2016
Мислења
1
Поени од реакции
0
Ако може некој да ми најде состав за ,,Значењето на климентовото дело во словенската писменост"
 

@Lbaneso

Лаеш НЕ касаш !
Член од
19 ноември 2009
Мислења
2.425
Поени од реакции
798
Пoздрaв,

Имa некoј семинaрскa Менaџмент темa: плaнирaње oрaгaнизирaње кoнтрoлa мoтивирaње ...

Блaгoдaрaм!
(некa ме кoнтaктирa инбoкс)
 

Mag_sk

••• dreamer •••
Член од
8 октомври 2008
Мислења
43
Поени од реакции
0
Ве молам има ли некој да ми помогне за задачава:

* Да се максимизира функцијата:
f= -x1 + 5x2 (max)
-x1 + x2 ≥ 1
x1 + x2 ≥ 3
x2≤ 4
 
Член од
27 октомври 2016
Мислења
1
Поени од реакции
0
Здраво дечки, да не ви се наоѓа семинарска од машински на тема : Обработка со стружење-надворешно стружење? Благодарам однапред :)
Keti dali nekoj vi ima isprateno vo vrska so temava seminarska mi treba posto nemozam da najdam materijali ? Fala odnapred
 
Член од
5 ноември 2016
Мислења
11
Поени од реакции
2
Знаете ли некој што решава домашни за проста греда,герберов носач за предметот Теориска механика за Градежен Факултет?
 
Член од
24 октомври 2012
Мислења
810
Поени од реакции
509
Знаете ли некој што решава домашни за проста греда,герберов носач за предметот Теориска механика за Градежен Факултет?
Злaте вo Кaрпoш 4, нa Вoлгoгрaдскa, ценa вo зaвиснoст сo кoлку души ќе дoaѓaш, јaс сo уште двaјцa плaќaме пo 200 oд чaс.
 

Makaveli_Gunner

The_Motherfucker*
Член од
4 февруари 2011
Мислења
647
Поени од реакции
274
Здраво, ако може да се изработи дипломски труд по компјутерски науки по SEEU имам материјали кои треба да се изработат по одредени чекори. Контактирајте ме во инбоx. Поздрав
 
Член од
21 мај 2016
Мислења
11
Поени од реакции
1
Здраво, ако може да се изработи дипломски труд по компјутерски науки по SEEU имам материјали кои треба да се изработат по одредени чекори. Контактирајте ме во инбоx. Поздрав
[COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.870588)]Здраво на сите.
Ние сме тим кој изработува различни видови на трудови, со цел на ви помогнеме на вас учениците и студентите. Нудиме изработка на:
- Магистерски трудови
- Специјалистички трудови
- Дипломски трудови
- Семинарски трудови
- Проектни задачи
- Изработка на CV + Мотивационо писмо
- Мини есеи и истражувачки проекти
- Табеларно прокажување на податоци
- Power point Презентации
- Биснис планови за средни училишта и факултети
- Анализа на случај
- Спроведување на истражување
- Трудови на слободна тема
- Анкетни листови
- Прашалици
Сите кои се заинтересирани треба да не контактираат на следниот линк (фб страна) :
ЛИНК[/COLOR]
 

Kajgana Shop

На врв Bottom